Pagaliau, Gigi! Gąsdinantis modelio lieknumas dingo - susigrąžintas moteriškumas (FOTO)

Itin lieknos merginos žino - priaugti svorio neretai būna net sudėtingiau nei jį numesti. Vis dėlto žymiajai manekenei Gigi Hadid, kuri vos prieš keletą mėnesių daugelį gerbėjų gąsdino liesomis kūno formomis, gana greitai pavyko atgauti sveiką išvaizdą.

Gigi fanai buvo ne juokais sunerimę. Keletą pastarųjų mėnesių Gigi viešumoje pasirodydavo su laisvais drabužiais, ko gero, siekdama maskuoti neįtikėtiną lieknumą, todėl visas pasaulis manė, jog žymusis modelis susiduria su sveikatos bėdomis, pavyzdžiui, anoreksija ar bulimija.

Gali būti, kad prie neįtikėtino liesumo prisidėjo ir skyrybos su ilgamečiu mylimuoju atlikėju Zaynu Maliku, kurios pareikalavo skaudžių vidinių išgyvenimų.

Gigi prieš keletą mėnesių:

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Praėjo jau daugiau nei pora mėnesių nuo skyrybų su Zaynu ir Gigi šiuo metu rodosi atsigavusi. Mergina susigrąžino moteriškumą, jos kūno formos vėl įgijo pilnumo, ji vėl šypsosi ir entuaziastingai sutinka dalyvauti įvairiuose pramogų pasaulio renginiuose. Ko gero, ją slėgė ne tik nukritę kilogramai, bet ir vidinė būsena, kuri pasitaisė tik bėgant laikui.

Gerbėjai viliasi, jog manekenei pavyks išlaikyti dabartines kūno formas. Juk pasaulyje tiek daug atvejų, kuomet žymūs modeliai, įklimpę į valgymo sutrikimų spąstus, nebesugeba iš jų išsikapstyti. Būk ir toliau tokia sveika bei žavi, Gigi!

Gigi šiuo metu:

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis