Per ilgai užsitęsusi problema: dėl liesumo Kaia Gerber prognozuojama blogiausia (FOTO)

Nors garsiojo supermodelio Cindy Crawford dukra, šešiolikmetė Kaia Gerber viešai teigia, jog nuo mažų dienų yra itin lieknų kūno formų ir jaudintis dėl jos liesumo nėra pagrindo, daugelis mano kitaip.

Iš pirmo žvilgsnio mados pasaulio sensacija vadinama mergina atrodo įspūdingai - liekna, aukšta ir turinti nepaprasto grožio veido bei kūno odą. Tiesa, Kaios lieknumas jau neatrodo sveikas bei racionalus. Tik pažvelkite į Kaios kojas - jos atrodo tokios liesos, jog, rodos, perlūš per pusę it mediniai degtukai!

Užvakar garsaus dizainerio Alexander Wang kolekcijos pristatyme dalyvavusi Kaia pasirodė su trumpučiais šilkiniais šortukais bei ilgais, laisvais marškinėliais. Deja, juos pasirinkus nepavyko paslėpti itin lieknų, anoreksiškų kūno formų.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaip žinia, Kaiai vos šešiolika ir jos moteriškumas dar tik formuojasi, tačiau šis faktas aplinkinių neramina. Daugelį tiesiog verčia kraupti Kaios išvaizda, mat iš prigimties liekna mergina vos prieš keturis mėnesius atrodė kur kas sveikesnė bei gyvesnė. Artimų Kaiai žmonių teigimu, paauglė dienos metu valgo vien mažai kalorijų turinčius produktus - salotas bei sriubas, o vakare leidžia sau pasimėgauti desertu su draugų kompanija, tačiau šis skanėstas nekompensuoja visos dienos kalorijų normos.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kartu su garsiuoju dizaineriu renginyje pozavusi Kaia atrodė neįtikimai liekna. Šalia normalaus kūno sudėjimo dizainerio Kaia atrodo tarsi šakaliukas ir šis kontrastas toli gražu nėra teigiamas. Kaiai kaipmat reikia priaugti svorio, mat ilgai užsitęsę valgymo sutrikimai gali baigtis mirtimi!

Neoficialiais šaltiniais, dėl Kaios jau nerimauja ir artimieji, kurie pastebėjo, jog mergina nebėra tokia aktyvi, pasižymi vangumu ir dažnai skundžiasi silpnumu. Tai vieni pagrindinių valgymo sutrikimų požymių. Tikėkimės, jog gražuolė išsikapstys, nes yra tų, kurie jai piešia ne pačias teigiamiausias prognozes...

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis