Sena simpatija sugrįžo? Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin neslepia artimo ryšio (FOTO)

Regis, atlikėjas Justinas Bieberis yra linkęs atnaujinti ryšius su buvusiomis meilėmis. Žinomiausias toks sugrįžusių santykių pavyzdys - draugystė su Selena Gomez, kuri vėl buvo atsinaujinusi šių metų pradžioje.

Galutinai padėtas taškas santykiuose su Selena Justinui suteikė galimybę ir vėl ieškoti savo gyvenimo meilės. Trumpas jo romanas su jaunuoju modeliu Baskin Champion sulaukė daugybės žiniasklaidos atstovų dėmesio, vis dėlto naujasis romanas taip pat skandalingas ir toli gražu nenusileidžia praėjusiems.

Jei tikėti neoficialiais, tačiau retai kada apgaunančiais šaltiniais, Justinas vėl simpatizuoja buvusiai meilei, garsiam modeliui Hailey Baldwin. Pastarąsias savaites jie ne kartą buvo pastebėti kartu vakarieniaujantys, o ryšį užtvirtino jų dalyvavimas bažnytinėje konferencijoje Majamyje, kurie naujai (?) iškepta pora buvo užfiksuoti drauge.

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Hailey, regis, nė motais, jog apie jos buvusyjį tvyro prieštaringos nuomonės. Justinas vadinamas plevėsa, nesugebančiu sukontroliuoti savo hormonų ir įsimylinčiu vis naują merginą. Deja, jo simpatija išgaruoja taip pat staigiai, kaip dūmas, todėl Justinas nepasižymi ilgalaikių santykių patirtimi.

Hailey taip pat nėra iš tų merginų, kurios trokštų padovanoti savo širdį vienam vaikinui ar vyrui. Sklando daugybė gandų apie jos romaną su gražuoliu atlikėju Shawnu Mendesu, vis dėlto net ir akyliausiems gerbėjams nėra aišku, kartu jie ar ne. Viena aišku, jog merginai pamiršti buvusiuosius sekasi sunkiai. Hailey artimi šaltiniai teigia, jog mergina savo draugėms vis užsimena apie ryšius su Justinu ir tvirtina, jog jie buvo stiprūs, audringi ir kupini chemijos.

Jei iš tiesų pasitvirtins gandai apie Justino ir Hailey meilės ryšius, tuomet pramogų pasaulyje užvirs košė. Justino buvusiosios iki šiol artimai bendrauja viena su kita, o Hailey ir Selena Gomez taip pat yra puikios pažįstamos. Ko gero, ir vėl pasitvirtino sena įžymybių pasaulio tiesa: santykių srityje viskas sukasi ratu. Turbūt jau nieko nenustebintų faktas, jog Justinas kuriai nors savo simpatijų imtų ir pasipirštų. Tiesa, kiek ilgai truktų santuoka, sunku ir prognozuoti...

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis