Premjera! Pamatykite naująjį Radistų video „Decade“

Likus kiek daugiau nei vienam mėnesiui iki didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘18“, renginio šeimininkai Radistai pristato naują kūrinį ir video. Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius išleido populiariausiu šios vasaros elektroninės muzikos hitu pretenduojantį tapti instrumentinį kūrinį „Decade“

„Tai yra tikriesiems mūsų fanams skirtas kūrinys. Šią vasarą rengsime ne tik „Betsafe Radistai Village“ ir „Radistai Castle“ renginius, bet ir grosime daugelyje kitų festivalių ir miesto švenčių, kur apsilankys dešimtys tūkstančių gerbėjų. Jiems ir yra skirtas „Decade“, nes šis kūrinys ypatingai gerai skamba didelėse erdvėse šokant tūkstančiams žmonių“, – sako J. Nainys. „Naujasis video puikiai atspindi mūsų veiklos 10-metį, kurį atšventėme pernai“.

„Šių metų festivalis bus ne tik didžiausias iš visų iki šiol mūsų rengtų renginių, bet ir karščiausias. Prognozuojami ypač karšti orai, todėl mūsų pasiūlymas yra neatremiamas: šilčiausias vasaros savaitgalis privačioje saloje su daugiau nei 50 geriausių pasaulio ir Lietuvos DJ‘ų ir daugybe smagių pramogų”, – sako R. Mackevičius. „Be to, dalyviams ruošiame „Game On“ žaidimų zoną, kur galėsime visi žaisti „Fortnite“turnyre“.

Radistai DJ‘s – „Decade“:

Radistai priešpaskutinį liepos savaitgalį (liepos 20-21 d.) kvies tris dienas ir dvi naktis šėlti Obuolių saloje vyksiančiame festivalyje „Betsafe Radistai Village‘18“, kur trijose scenose gros daugybė gerai žinomų didžėjų ir atlikėjų iš užsienio ir Lietuvos: Sander van Doorn, Cédric Gervais, „Third Party“, „Firebeatz“, D.O.D, „Mr. Belt & Wezol“, „The Antidote“ Gil Glaze, Martin Eyerer, „Third Son“, Stisema, Keven K, Embody ir daugelis kitų.

Bilietus į liepos 20-21 d. Obuolių saloje vyksiantį „Betsafe Radistai Village‘18“ festivalį galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis