Selena Gomez susirado gražuolį flirto taikinį: Justinui belieka tik slėptis? (FOTO)

Jei manei, jog atlikėjai Justinas Bieberis ar The Weekend - žavūs buvę dainininkės Selenos Gomez vaikinai, nematei naujojo Selenos flirto taikinio. Merginai artimi šaltiniai teigia, jog Selena, kaip ir Justinas, ilgai nesnaudė ir jau flirtuoja su kitais vaikinais.

Tiesa, gražuolis visuomenininkas bei prodiuseris Johnny Rays - senas Selenos bičiulis, su kuriuo atlikėja buvo nutraukusi ryšius, kuomet susitikinėjo su Justinu. Na, išlaikyti vien tik draugiškus saitus dviems jauniems ir patraukliems žmonėms ganėtinai sudėtinga - anksčiau ar vėliau kur nors iš jų pradeda flirtuoti!

I took this photo moments after arriving at the gym and moments before deciding the sauna & spa were better options than a workout. So... yeah. That's probably why I look the way I do. Didn't get fries with my burger for lunch though - so that's good. 👍

A post shared by Johnny Rays (@johnnyrays) on Sep 17, 2015 at 5:08pm PDT

Ne išmintis ir Selena su Johnny. Teigiaama, jog vos grįžusi iš atostogų su draugais Sidnėjuje, Selena paskambino jam, o šis kaipmat sutiko pasimatyti su įžymybe. Johnny - tikras gražuolis ir daugelio nuomone, kur kas simpatingesnis už Justiną, kuris šiuo metu priaugo nemažai svorio ir niekaip negali atsikratyti ant veido iškylančių spuogų.

Johhny kur kas vyriškesnis ir visai gali būti, jog Selenai tinkamesnis partneris. Tiesa, pati Selena ne kartą pripažino, jog romantinį partnerį renkasi ne dėl jo dailios išvaizdos ar iškilių raumenų, mat jai kur kas svarbesnis turtingas vidinis žmogaus pasaulis.

Na, ganėtinai sunkoka būtų bandyti įžvelgti vidines gelmes, kai priešais stovėtų tokio žavesio vaikinas! Įdomu, kaip Selenai pavyksta susikoncentruoti?

King is home and on his throne.

A post shared by Johnny Rays (@johnnyrays) on Oct 15, 2013 at 12:02am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis