Miley vėl virsta išsišokėle? Naujausios nuotraukos suglumins (FOTO)

Žvaigždžių gyvenimas nėra toks jau žibantis, kaip gali pasirodyti iš šalies. Ypač turint omenyje jų nuolatinį susidūrimą su paparaciais, kurie siekia įamžinti kiekvieną žymių žmonių gyvenimo akimirką.

Nors daugelis įžymybių susitaiko su populiarumo dalia ir viešai nedemonstruoja įniršio paparaciams, atlikėja Miley Cyrus savaitgalį pratrūko. Šiuo metu puikiomis manieromis ir tvarkingu aprangos stiliumi pasižyminti Miley viešumoje visuomet rodosi kultūringa. Vis dėlto savaitgalį Miley tiesiog pratrūko - ne tik parodė vidurinį pirštą paparaciams, bet ir išplūdo juos necenzūriniais žodžiais.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Nors viduriniojo piršto rodymas demonstruoja visišką nepagarbą į jį nukreiptam žmogui, Miley, regis, jo reikšmė ne motais. Visai gali būti, jog fotografas suerzino Miley kandžiomis replikomis, todėl ši susierzinusi pasielgė impulsyviai. Vis dėlto vidurinio piršto niekuomet nėra parodžiusios tokios įžymybės, kaip pavyzdžiui, Gigi Hadid, Emma Watson ar Selena Gomez, išsiskiriančios puikiomis manieromis.

Miley nederėtų pamiršti, jog ją seka milijonai jaunų žmonių, todėl toks jos pavyzdys gali lemti pykčio protrūkius jaunuolių gretose. Na, o gal šis Miley nekultūringas gestas - menkniekis? Įdomi tavo pozicija!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis