Pagaliau! Iglės nauja daina - vienos nakties istorija „Šią naktį gyvenam“

Iglė pristato savo naujausią dainą „Šią naktį gyvenam“ ir jos ekspresyvų vaizdo klipą nufilmuotą Vilniuje vieną nuostabią vasaros naktį, kuri, kaip tyčia, nebuvo labai šilta ir paryčiais prapliupo lietumi, kokio sinoptikai neprognozavo.

Filmuotis dainos „Šią naktį gyvenam“ klipe dainininkė pakvietė dvi savo „Instagram“ sekėjas. Iš tūkstančių norinčių įsiamžinti Iglės dainos vaizdo versijoje, laimė nusišypsojo dviems: Aurikai Randytei ir Gabijai Paškauskaitei, pastaroji į filmavimo darbus atvyko net iš Londono.

Visos trys merginos pirmą kartą gyvai susitiko tik filmavimo aikštelėje, tačiau netruko susibičiuliauti. To ir reikėjo pagal klipo scenarijų, mat visos vaidina drauges, kurios susitinka vakare sostinės Senamiestyje ir turi planą prasinešti paspirtukais po naktinį Vilnių bei nuveikti dar šį bei tą...

Nei viena iš trijų nebuvo iki tol važiavusi elektriniu paspirtuku, bet tai nepasirodė labai sunki užduotis. Visą naktį praleidusios ant jų, paryčiais merginos jau išdarinėjo triukus.

Tiesa, buvo vienas dalykas, kurio nė viena nesitikėjo – nuovargis, kurį atneša naktinis filmavimas. Tai buvo didelis netikėtumas net Iglei, kuri jau filmuoja ne pirmą klipą, tačiau visi iki tol buvo filmuoti dieną. Klipo filmavimo darbai prasidėjo šeštą vakaro ir baigėsi penktą ryto. Ir jau po vidurnakčio pasirodė pirmieji nuovargio požymiai. „Gal keičiam scenarijų, gal padarom taip, kad merginos apie antrą nakties atsisveikina ir grįžta į savo minkštas lovas?“ – juokavo Iglė.

„Iš tiesų, žiauriai pavargau ir merginos pavargo, ir filmavimo grupė pavargo, tačiau jie laikėsi geriausiai, nes tai ne pirmas ir ne antras jų naktinis filmavimas. Čia mes turėjome mažiausiai patirties. Nors scenaristai iš anksto įspėjo, kad bus labai sunku, bet nemaniau, kad gali būti sunkiau, nei stovėti ir kalenti dantimis po tuo dirbtiniu lietumi, kurio pati prisiprašiau klipe „Leisk bandyt“. Čia gi – važinėtis paspirtukais po naktinį miestą, šiltą vasaros naktį, atrodė vienas smagumas. Bet realybė pasirodė visai netikėta, naktis – ne tokia ir šilta, iki vidurnakčio kaip pasiutę puolė uodai, o į antrą nakties pusę nuovargis ėmė pjauti ne juokais. Įdomiausia, kad paryčiais apima keistas jausmas, kad nuo šiol taip bus visuomet: dienom – miegosiu, naktimis – gyvensiu“, – sakė Iglė.

Lyg to būtų mažai – apie ketvirtą nakties, kai buvo suplanuotos finalinės filmavimo scenos, prapliupo lietus, kurio niekas nesitikėjo. Teko laukti, kol jis apmalš ir šiek tiek koreguoti klipo scenarijų. Ir nors to visai nesimato – klipo pabaiga nufilmuota lyjant.

„Šią naktį gyvenam“ – dar viena daina iš būsimojo debiutinio Iglės albumo. Dainininkės populiarumas sparčiai auga ir vasarą ji turi nemažai suplanuotų koncertų. Vieni išskirtinių – pasirodymas Sauliaus Prūsaičio vasaros šou „39“ Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Iglė ir Saulius žada bendrą dainą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis