Tiesmukiški komentatoriai nepagaili Selenos Gomez: „Tu daraisi nebegraži“ (FOTO)

Atlikėjai Selenai Gomez kasdien tenka išgyventi dėmesio antplūdį. Jis tikrai ne visuomet būna teigiamas. Pastaruoju metu daugelis aptarinėja pasikeitusią Selenos išvaizdą - tariamus priaugtus kilogramus, supaprastėjusį stilių ir susigrąžintą natūralumą.

Šiuo metu Italijoje viešinti Selena ne kartą nusifotografavo su gerbėjais, o nuotraukos netruko pasklisti po internetą. Selena atostogų Italijoje metu propaguoja paprastą stilių ir beveik nesidažo. Užuot gyrę Selenos paprastumą, daugelis internautų šaiposi atlikėjos ir teigia, jog jos pasikeitė ne į gerąją pusę.

Štai, kokius niekinančius komentarus galima buvo išvysti po Selenos nuotraukomis:

„Selena, ar man tik atrodo, ar tu sensti?“, „Tu nebe tokia graži, kaip anksčiau“, „Štai kas nutinka merginoms, kai jos išsiskiria su Justinu Bieberiu“ , „Selena, tai tu? Atrodai dvidešimt metų vyresnė“, „Turėtum kažką keisti, kuo greičiau“.

Komentatoriai šį kartą buvo atviri kaip niekad. Seniai žinoma tiesa - jei pasirodo įžymybių nuotraukos, kuriose žvaigždės nėra padailintos, paretušuotos ar aprengtos profesionaliausių stilistų, pasirodo ir piktuoliu.

O tu ar matai kokį nors Selenos pokytį, apie kurį būtų galima kalbėti? Pareikšk savo nuomonę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis