Kraupus liesumas: Emily Ratajkowski gerbėjai ragina priaugti bent 5 kilogramus (FOTO)

Daugelis modelio Emily Ratajkowski (27 m.) gerbėjų sunerimę - visuomet buvusi itin liekna šiandien mergina yra visai sublogusi. Tiesa, gerbėjai jai visuomet turėjo priekaištų dėl pernelyg lieknos figūros ir teiravosi, ar manekenė dėl didelio užimtumo randa laiko pavalgyti.

Emily tikina - kad ir kokia užimta bebūtų, ji visuomet stengiasi taisyklingai maitintis ir neatsisako modeliams didžiausių baubu tapusių desertų ar pusfabrikačių. Genetika lėmė, jog Emily iš tiesų gali valgyti, ką užsigeidusi, jog kūno formos menkai keičiasi. Tiesa, Emily stengiasi pasportuoti ir labai daug juda, štai ir visa tobulos Emily figūros paslaptis.

Vis dėlto žvelgiant į naujausias gimtajame Londone fotografų darytas nuotraukas nesunku spėti, jog šiandien Emily maistas nėra geriausias draugas. Trumpute palaidine ir džinsiniu sijonuku pasidabinusi manekenė atrodė perdžiūvusi - jos pilvo šonkauliai švietė iš tolo, pečių bei rankų kaulai taip pat, o kojos rodėsi tarsi šakaliukai.

Toks lieknumas, anot daugelio, tikrai nėra sveikas ir gražuolei reikėtų priaugti bent penkis kilogramus, jog atrodytų sveikai. Žinoma, visko gali būti, jog tai tik netinkamo kadro iliuzija ir realybėje Emily atrodo kiek pilnesnės, bet žvelgiant į modelio pilvo sritį, atrodo, jog šiomis dienomis įžymybė maitinasi vien salotomis...

Norėtume sakyti: tai bent liemuo! Vis dėlto neapsiverčia liežuvis... Emily, kuo greičiau gardaus mėsainio, ledų su užpilu ir saldaus gėrimo!

#emilyratajkowski 🌹 Follow @fashionxshine for more

A post shared by fashionxshine (@fashionxshine) on Jun 22, 2018 at 12:18am PDT

#EmilyRatajkowski

A post shared by luxury ▫glam ▫style ▫dior (@bedakurtizana) on Jun 21, 2018 at 6:15am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis