Gražu žiūrėti! Po asmeninių dramų svorio priaugusi Gigi Hadid - tarsi kitas žmogus (FOTO)

Skyrybų jausmą išgyvenusios žino - nors teigiama, jog meilės kančios verčia krimsti viską, kas pasitaikė po ranka, realiame gyvenime neretai būna kiek kitaip.

Jei širdį tikrai tikrai skauda, tuomet valgyti nė nesinori. Asmeninių dramų su mylimuoju Zaynu Maliku įkarštyje manekenė Gigi Hadid buvo taip sulieknėjusi, jog daugeliui jos nėjo pažinti. Net artimieji buvo susirūpinę gražuolės sveikata, mat ši sunkiu gyvenimo periodu mažai ką valgė.

Šiandien Gigi - tarsi naujas žmogus. Vos per keletą mėnesių ji susigrąžino sveikas kūno formas ir jau nebegąsdina aplinkinių savo lieknumu.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Mergina susigrąžino moteriškumą, jos kūno formos vėl įgijo pilnumo, ji vėl šypsosi ir entuaziastingai sutinka dalyvauti įvairiuose pramogų pasaulio renginiuose. Ko gero, ją slėgė ne tik nukritę kilogramai, bet ir vidinė būsena, kuri pasitaisė tik bėgant laikui. Gerbėjai viliasi, jog manekenei pavyks išlaikyti dabartines kūno formas. Juk pasaulyje tiek daug atvejų, kuomet žymūs modeliai, įklimpę į valgymo sutrikimų spąstus, nebesugeba iš jų išsikapstyti.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis