Selena - jau ne jauniklė: naujausios nuotraukos išduoda atlikėjos brandą (FOTO)

Atlikėją Seleną Gomez daugelis vis dar linkę tapatinti su jaunutė Disney kanalo žvaigžde. Vis dėlto Selena šį mėnesį švęs jau 26 gimtadienį, todėl toli gražu nebėra paauglystės laikotarpį išgyvenanti mergaičiukė baikštokomis akimis.

Savaitgalį vykusioje filmo Hotel Transylvania 3 Summer Vacation premjeroje pasirodžiusi Selena suspindo brandžiu ir elegantišku įvaizdžiu. Gali būti, jog šiek tiek papildomų metų jai pridėjo pasirinkta šukuosena - aukštai sukelti plaukai, kurie daugeliui moteriškosios lyties atstovių suteikia rafinuotumo, moteriškumo, tačiau atima jaunatviškumą.

Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Iš tiesų, galima teigti, jog Selena tikrai subrendo! Prie subrendusios išvaizdos prisidėjo ir asmeninė atlikėjos patirtis - per gyvenimą Selena buvo užmezgusi nemažai romantiškų santykių, kurie, tikėtina, šiuo metu jai padeda atskiriant tikrą, nuoširdų ryšį nuo trumpalaikio. Ji tikra jauna moteris, kuo puikiausiai žinanti, ko trokšta iš gyvenimo!

Žavu, tačiau tuo pačiu ganėtinai keista... Metai nestovi vietoje, visai gali būti, jog jaunimo dievaitė kelių metų bėgyje praneš ne tik apie tuoktuves, bet ir apie nėštumą. Kaip bebūtų, Selena visuomet liks jaunosios kartos numylėtine, kurią greitu metu vargu ar kas nors išstums iš populiariausiųjų gretų.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis