Saldučiukės - nė ženklo: Selenos Gomez stilius vieniems atgrasus, kitiems žavus (FOTO)

Ar pamenate laikus, kuomet Selena, išeidama su geriausia drauge pietų, nepamiršdavo susibanguoti plaukų, akis pasiryškinti akių kontūro plunksnele, o patraukliam stiliui pabrėžti pasirinkdavo trumputes sukneles?

Regis, saldutės gyvenimo etapas liko praeityje (arba jam dar išauš laikas ateityje). Naujausiose nuotraukose, kurias socialinės medijos paskyroje paviešino pati Selena, matyti, jog šiuo metu geriausiai ji jaučiasi atrodydama itin paprastai.

Minimalus makiažo kiekis, laisvas džemperis, timpos, kurias daugelis dėvi namuose ir suktukai į plaukus, kuriuos yra pamėgusios komfortiškai trokštančios jaustis namų šeimininkės. Štai tokius išvaizdos elementus daugelis pastebėjo Selenos nuotraukose. Nors ištikimiausi gerbėjai, kurie jau pratę prie gražuolės atlikėjos išvaizdos metamorfozių, gyrė įžymybės stilių, netrūko tų, kurie tiesiai šviesiai rėžė: „Selena, pasisamdyk gerą stilistą! Ir kuo greičiau“.

Iš tiesų, Selena šiuo metu neskiria pernelyg daug dėmesio išvaizdai ir propaguoja kur kas laisvesnį stilių nei kadaise, bet ar tai ją paverčia prastesne pramogų pasaulio diva? Saldučių merginų daugybė, o štai pasitikinčių savimi ir gerai besijaučiančių savo kailyje ir be makiažo tiek mažai!

Mes vienareikšmiškai giname tokį Selenos stiliaus pasirinkimą ir teigiame, jog jei Selena taip apsirengusi jaučiasi gerai, tuomet nėra prie ko prikibti! Juk gyvenimas tėra vienas ir mes neturėtume jo varžyti, tiesa?

Alex Russo ve Justin Russo sizi çok seviyoruz iyi ki varsınız../We love you..❤️❤️#selenagomez #davidhenrie #lovethey #wizardsofwaverlyplace #alexrusso #justinrusso #selenator #selenators

A post shared by Selena Gomez (@selenator_forever_tr) on Jul 5, 2018 at 1:03am PDT

New : Selena via Instagram

A post shared by 🇩🇿SELENA GOMEZ ALGERIA 🇩🇿 (@selenas_bff) on Jul 5, 2018 at 1:19am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis