Figūrytė - bombytė: atostogaudama Karolina Meschino demonstruoja pavydėtinas kūno formas (FOTO)

Meilė gyvenimui, nedingstanti šypsena nuo veido ir gardžiavimasis maistu - šias tris ypatybes tikrai galime priskirti socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino (23 m.). Mergina šiu metu lepinasi karšta saule Italijoje ir džiaugsmingomis akimirkomis dalinasi su savo sekėjais.

Nuotraukose - maudymosi kostiumėliais pasipuošusi Karolina, kuriai be galo tinka atostogas. Merginos ištikimiausi gerbėjai netruko pagirti nuostabios Karolinos figūros, kuri yra tiesiog nuostabi. Karolina nėra perdžiūvusi, priešingai, išlaikiusi sveikas ir moteriškas kūno formas. Mergina tiesiog dievina gardų maistą ir net neketina atsisakyti jo vardan to, jog atitiktų griežtus kūno formų standartus.

Ne per seniausiai Karolina socialinės medijos paskyroje dalinosi nuotrauka su prierašu: „Merginos, valgykime ką norime ir būkime laimingos! Kam save varžyti ir stenėti žiūrint į kaip kitas skaniai valgo?! Svarbu nepamiršt daug judėti ir storos tikrai nebūsit, nebūkime tinginės, mylėkime save ir gyvenimą, nes (pati apsivemsiu ant kiek nuvalkiota frazė bet) juk gyvename tik vieną kartą! (...)“.

Ko gero, šiais žodžiais Karolina norėjo merginas paraginti mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais, o juk skanus maistas - vienas pagrindinių malonumų! Karolina nuostabi mergina, besidžiaugianti akimirka, o jos kūno formų galėtų pavydėti net garsiausi užsienio modeliai!

Ideali figūrytė, tiesa?

4 dienos jūros - darausi nepadoriai ruda 😅🙈🍪 #summer #tan #pinkhair #inlove #sea #italy #vacay #happy #onlygoodvibes #karolinameschino

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino) on Jul 8, 2018 at 4:26am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis