Viena ypatinga procedūra, kuri padidins įdegio efektą 100 proc.

Lygi, įdegusi, sudrėkinta oda – kiekvienos moters siekiamybė. Vasaros sezono metu, kai kojų nebedengia kelnės, dar labiau norisi rūpinti savo odos būkle bei išvaizda. Todėl kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ odos priežiūros ekspertė Donata Šimkūnaitė dalijasi profesionaliais patarimais kaip prižiūrėti odą, naudojant tinkamiausius odos šveitiklius bei aptaria jų naudą norint įgyti tolygų, vasarišką įdegį.

Odos šveitimas – tiesiausias kelias tobulo įdegio link

Norint įgauti gražų įdegį, svarbu tinkamai paruošti savo odą. „Eksfoliacija – tai odos terapijos tipas, kurio metu stambiomis granulėmis arba cheminiu produktu pašalinamas išorinis, negyvas odos sluoksnis. Šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles ir prailgina gražios, bronzinės, žėrinčios odos vaizdą. Tai veikia kaip savaiminio įdegio esminis elementas - reguliariai šveičiant odą, įdegis tampa efektyvesnis“ – žiniomis dalijasi Donata Šimkūnaitė. Odos šveitimas taip pat gali būti atliekamas cheminiu būdu: „Cheminė eksfoliacija atliekama su skirtingų rūgščių ar fermentų rūšimis, kad pašalintų viršutinį odos sluoksnį. Šio būdo pagrindinis privalumas – odos stimuliacija, ji suaktyvina hidrataciją ir kolageno gamybą.“ Nuo cheminio odos šveitimo oda pradeda luptis, kad jos vietoje galėtų greitai ataugti nauja, sveika oda.

Natūralūs ingredientai šveičiantys, valantys bei drėkinantys odą

Viena labiausiai linkusių išsausėti kūno vietų – pėdos. Norint išlaikyti estetišką pėdų vaizdą po pedikiūro procedūros būtina jas prižiūrėti: šveisti, bet tuo pačiu metu ir drėkinti. Donata pamini, kad daugumai kyla klausimas, kodėl pėdos atrodo tokios švelnios ir išpuoselėtos būtent per vasaros atostogas. „Taip yra dėl to, kad kojas masažuoja ir nuolat šveičia smėlis – ne atostogų metu šią procedūrą turime atlikti patys. Tam padės kokosų šveitiklis. Jis minkština ir ramina, o kokosų aliejus giliai drėkina odą.“ – sako odos ir priežiūros ekspertė Donata Šimkūnaitė. Dar vienas puikus ingredientas - smulki jūros druska - tai natūralus eksfoliantas. Jis pilnas atkuriamųjų mineralų, kurie padeda valyti ir gydyti odą bei praturtinti ją mineralais. „Vasaros laikotarpiu odą galima palepinti ir arganų aliejumi, kuris veikia kaip raminantis antioksidantas, arba pabrėžti odos grožį naudojant šviežią citriną – ji atgaivins ir pašviesins odą“ – siūlo ekspertė.

Ypatingai švelnių rankų paslaptis

„Norint nušveisti rankų odą, tačiau jos neišsausinti, reikia rankas sušlapinti, imti nedidelį kiekį produkto ir dėti jį ant šlapių rankų, tai padės jas nušveisti švelniau, jų neišsausinant.“ – eigą pasakoja Donata. Grubesniam valymui odos priežiūros ekspertė siūlo rankas palikti sausas, taip bus išvalomi gilesni odos sluoksniai.

Dar viena kavos paskirtis – kai norisi, kad oda nušvistų

Šiais laikais kava yra vienas dažniausiai naudojamų ingredientų grožio produktuose: „Kava kaip centrinis žaidėjas atsiranda netgi kvepaluose, įliedama tamsią ir žemišką natą bei balansuodama tarp gėlių kvapų.“ Be to, kavos kvapas nėra priskiriamas vienai ar kitai lyčiai, jis bendras visiems – tad kavos, kaip „unisex“ ingrediento naudojimas, vis labiau auga. Taip pat kava pagreitina kraujo apytaką, o tai odai padeda atrodyti gražiai putliai, rausvai ir šviežiai.

Vasarą, pavasarį, rudenį ar žiemą – nesvarbu kokiu metų laiku – prisiminkime – graži oda reikalauja atsidavimo, o ne stebuklo. Investuokime savo laiką bei rūpestį ir būkime gražios!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis