PANELĖ pristato premjerą: romantinę dramą „Man esi viskas“

Koks būtų tavo gyvenimas, jei dėl ligos niekada negalėtumei išeiti iš namų? Susimąstyk apie savo laisves ir pasirinkimus žiūrėdama širdį veriančią romantinę istoriją „Man esi viskas“: Lietuvoje ji startuos per PANELĖS premjerą gegužės 18 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Pagal jaudinantį jamakietės rašytojos Nicolos Yoon romaną pastatyta romantinė drama pasakoja apie merginą, kuri dėl klastingos ligos negali paliesti išorinio pasaulio. Ji negali įkvėpti šviežio oro, pajusti, kaip saulės spinduliai sušildo tavo skruostus bei... pabučiuoti tau patikusio vaikino. Merginos vardas – Medelina. Ji dėl pavojingos ligos per visus savo 18 metų nė karto nebuvo palikusi sterilios savųjų namų aplinkos, ir į gretimą namą gyventi atsikrausčiusio vaikino vardu Olis, kuris neleis, kad tai jiems sukliudytų.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių nuotr.

Medelina beprotiškai trokšta patirti išorinį pasaulį ir pirmąją meilę. Žiūrėdami vienas į kitą pro langą ir bendraudami tik žinutėmis, Medelina ir Olis supranta, kad vienas kitam jie yra viskas. Kad galėtų būti kartu, jaunuoliai ryžtasi surizikuoti viskuo... net jei tai reikštų, kad prarasti taip pat gali viską.

Jaudinanti romantinė drama „Man esi viskas“ – labai moteriška, nes ją kūrė moterys. Filmas pastatė viena perspektyviausių Holivudo režisierių Stella Meghie pagal jamaikietės rašytojos Nicolos Yoon „New York Times” bestselerį „Viskas, viskas“.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių nuotr.

Pamatyk pirmoji! Gegužės 18 d. kino centruose „Forum Cinemas“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – romantinės dramos „Man esi viskas“ premjera, kurią pristato PANELĖ. Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/305626/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis