Populiariausias jaunimo kompiuterinis žaidimas persikelia į mobiliuosius telefonus (APKLAUSA)

Kelios kartos užaugo su garsiuoju kompiuteriniu žaidimu Simsai (The Sims). Kurti herojų gyvenimą, statyti namus, klostyti likimus vaizdo žaidimo pagalba galėjo kas panorėjęs - ypač šis žaidimas populiarus buvo jaunimo gretose.

Ilgą laiką buvusi tik kompiuterinė Simsų versija persikelia į mobiliuosius telefonus - iPhone ir Android naudotojai jau labai greitai turės galimybę mėgstamamą žaidimą mobiliajame telefone.

Nors kadaise panašios versijos žaidimai pasirodydavo mobilioje platformoje, šį kartą žaidimo kūrėjai tikina pagaliau sukūrę kokybišką ir kompiuterinę versiją atitinkantį produktą, tinkamą naudoti mobiliajame telefone. Kaip ir kompiuterinio žaidimo versijoje, mobiliųjų telefonų naudotojai turės galimybę kurti kompiuteriniams herojams namus, išvaizdą, rinkti hobius, karjeros kelią bei bendrauti su kitais žaidėjais.

Svarbiausia, jog žaidimas tave seks visur, kur keliausi, todėl prisirišti prie kompiuterio ekrano tau neteks. Mobilioji SimsCommunity suteiks galimybę rinkti taškus atliekant tokis paprastas užduotis kaip paskatinant žaidimo herojus pasibučiuoti ar pasikalbėti, todėl turėsi šansą pasipuikuoti uždirbamais taškais ir net gauti papildomų privilegijų.

Žaidimas
Žaidimas
Vida Press

Žaidimo kūrėjai skelbia, jog Simsų mobilioji versija bus visiškai nemokama, todėl tau nereikės sukti galvos dėl išleidžiamų santaupų. Ar Simsų mobilioji versija bus lygiai tokia pati populiari kaip ir kompiuterinė? Prieš septynioliką metų rinkoje pasirodęs žaidimas neturėjo konkurentų, o šiuo metu apstu įvairiausių ištobulintų vaizdo žaidimų, todėl Simsams tikriausiai teks susidurti su nemenka konkurencija. Kita vertus, šis žaidimas kelia tokią nostalgiją ir šaunius prisiminimus, jog daugelis norės jį turėti savo mobilijame telefone. Ar tu būsi viena jų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis