Merginų grupės „Little Mix“ narės populiarumą pelno talentu, o ne liesomis kūno formomis (FOTO)

Kokių tik gandų nesklando apie pramogų pasaulio atstovių dietas - maitinasi vien salotų lapais, ryžtasi drastiškoms iškrovos dienoms ar dienų dienas geria vien kavą, jog mestų kilogramus, bet išlaikytų energingumą.

Tiesa, tokios kalbos - ne iš piršto laužtos. Ko vertas vien manekenės Kate Moss pasakymas, jog nieko nėra geresnio už lieknas kūno formas, todėl joks gardaus pyragėlio skonis neprilygs krintantiems kilogramams. Todėl įžymybės dažnai ryžtasi tokiems lieknėjimo būdams, kurie sugadina sveikatą, atima jėgas ir net sukelia vagymo sutrikimus. Sunkoka būtų suskaičiuoti, kiek garsių atlikėjų bei aktorių susidūrė su valgymo sutrikimais...

Populiariausios šiandienos merginų grupės Little Mix narės, lyginamos su legendinės grupės Spice Girls atlikėjomis, tikrai nėra vienos tų, kurios koncentruojasi į kilogramų metimą. Majamio paplūdimyje paparacių užfiksuotos grupės narės demonstruoja sveikas bei dietų nenualintas figūras.

Nors visos merginų grupės narės aktyviai leidžia laisvalaikį ir stengiasi apsilankyti sporto salėje, atlikėjos nepripažįsta dietų bei skatina kitas jaunas merginas neįklimpti į valgymo sutrikimų liūną. Viena iš pagrindinių grupės narių Perrie Edwards ne kartą interviu metu pripažino, jog ją gasdina plintantis lieknų kūno formų kultas, ypač ryškus paauglių gretose.

Matyti, jog Little Mix merginos - sveikos, gyvybingos ir savo kūnu patenkintos merginos, kurios niekada nesiryžtų badavimui!

Perrie Edwards ir Jesy Nelson
Perrie Edwards ir Jesy Nelson
Vida Press

Perrie Edwards ir Jesy Nelson
Perrie Edwards ir Jesy Nelson
Vida Press

Jesy Nelson
Jesy Nelson
Vida Press

Perrie Edwards
Perrie Edwards
Vida Press

Leigh-Anne Pinnock
Leigh-Anne Pinnock
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis