Neįtikėtinos Miley Cyrus transformacijos: virto kitu žmogumi (FOTO)

Blogų įpročių atsisakymas daro stebuklus! Atlikėja Miley Cyrus (24 m.), ilgus metus šėldavusi vakarėliuose ir demonstravusi skandalingą įvaizdį, visiškai pasikeitė.

Atsisakiusi alkoholio, mėsos ir cigarečių Miley mėgaujasi harmonija, puikia savijauta ir pilnavertiškais santykiais su sužadėtiniu, aktoriumi Liamu Hemsworthu. Kardinaliai pasikeitė ne tik Miley vidinis pasaulis, buvusi skandalistė šiuo metu nuo A iki Z keičia įvaizdį ir virsta rafinuota dama. Dama? Ankstesnei Miley toks apibūdinimas būtų buvęs tolimas it kosmosas...

Elegantiška kreminio atspalvio suknele, gėlėtais moteriškais aukštakulniais ir stilinga skrybelaite pasipuošusi Miley žingsniavo Niujorko gatvėmis. Jos veide - nuoširdi šypsena, kuri viešai skelbia, jog šiuo metu atlikėja yra patenkinta gyvenimu. Tiesa, gerbėjams susitaikyti su tokiomis Miley metamorfozėmis nėra lengva - ilgus metus demonstravusi o man vis vien žvaigždės įvaizdį atlikėja negali atsikratyti buvusios vakarėlių liūtės vardo.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Dabartinė Miley ne viename interviu pripažino, jog dar niekuomet nesijautė tokia patenkinta svao gyvenimo kokybė. „Šiuo metu viską matau blaiviomis akimis. Ilgus metus dalyvaudavau vakarėliuose, be perstojo gėriau, buvau įsivėlusi į nemalonumus. Šiandien suvokiu, kas esu iš tiesų ir kas man yra svarbiausia. Džiaugiuosi, jog šalia savęs turiu žmones, kurie mane visokeriopai palaiko ir myli“ , - taip apie dabartinį gyvenimo etapą kalba Miley.

Gana neįprastą matyti tokią Miley, tačiau be galo džiugu. Juk už šelmiškos Miley išvaizdos slypėjo nusivylimas savimi ir nepasitenkinimas gyvenimu. Šiuo metu atlikėja atrodo iš naujo atradusi gyvenimo skonį ir be galo laiminga. Laukiame vestuvių!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Palyginimui - Miley Cyrus įvaizdis prieš keletą metų:

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis