Besiruošiančioms keliauti vasarą tai žinoti ne reikalinga, o būtina

Artėjančia vasara Lietuvos orai kol kas per daug nekvepia, todėl daugelis mūsų pradeda svajoti apie išsiilgtas atostogas jaukiame kurorte, mėgaujantis saule ir kitais vasaros malonumais.

Į atostogas su savimi dažnai norime pasiimti pusę gyvenimo, juk niekada nežinai, ko gali prireikti. Deja, dažnai tam tikrų daiktų tenka atsisakyti dėl lagamino dydžio apribojimų, o kartais lagamino krovimas pareikalauja ir kūrybiškumo. Laimei, yra triukų, kurie leis išnaudoti kiekvieną lagamino centimetrą. Kokie jie?

Išnaudokite vietą, esančią batuose

Tikrai taip – batai užima bene daugiausiai vietos mūsų lagamine. Tačiau į šią problemą galima pažvelgti kūrybiškai ir į juos sudėti smulkesnius daiktus. Batuose tilps ir kosmetika, ir mažiausiai 4 poros kojinių. O jeigu keliaujate su mažais vaikais, pabandykite į savo avalynę sutalpinti jų batukus.

Drabužius susukite, o ne lankstykite

Esame įpratę į lagaminą dėti tvarkingai sulankstytus drabužius. Vis dėlto, daugiau vietos sutaupysite, jei jų nelankstysite, bet susuksite. Be to, taip ne tik geriau išnaudosite lagamino erdvę, bet ir susidėsite drabužius greičiau.

Pasirinkite tinkama elektronikos prietaisus

Jeigu žinote, kad kelionės metu gali atsirasti darbo reikalų, neskubėkite su savimi imti kompiuterio. Tai didelis ir daug vietos lagamine užimantis įrenginys, tačiau jis nėra nepakeičiamas. Alternatyva gali būti lengva ir kompaktiška planšetė, kuri dažnai turi ir fotoaparatą. Paprastai dirbdami žmonės naudojasi specialiomis, prie planšečių priderinamomis klaviatūromis, o neseniai pristatytas naujas planšetinis kompiuteris „Samsung Galaxy Tab S3“ turi ir specialų tušinuką, tad šis įrenginys kelionėje gali atstoti ne tik knygą, kompiuterį ar fotoaparatą, tačiau ir užrašų knygutę.

Nepamirškite akinių dėklo

Tai puiki vieta, kurioje tilps smulkūs aksesuarai ar maži papuošalai. Beje, akinius galite užsidėti skrydžio metu ir tokiu atveju į jų dėklą tilps ausinės ar telefono įkroviklis, kurių po kelionės ieškoti lagamine tenka dažnam mūsų.

Į pagalbą pasitelkite diržą

Diržas – be šio daikto niekaip. Nors jis ir neužima daug vietos, bet gali būti naudingas ir ją taupant. Štai drabužius apjuosus diržu, juos labiau suspausite, o tai automatiškai atlaisvins šiek tiek vietos. Be to, diržas naudingas tiems, kurie nori išlaikyti tvarkingą marškinių formą – prieš skrydį įvyniokite jį po marškinių apykakle, taip ši nesusispaus.

Kosmetikai sutalpinti – lęšių dėklas

Šis metodas tinka trumpai savaitgalio kelionei. Kam su savimi imti daugybę buteliukų įvairios kosmetikos, kuri užima daug vietos, jeigu kelias dienas galima išsiversti su kur kas mažesniu jos kiekiu. Galbūt turite nenaudojamą kontaktinių lęšių dėklą? Jis čia puikiai tiks. Į jį galėsite įsipilti kremo, makiažo valiklio, skystos pudros ar kitos skystos kosmetikos, kurios užteks kelioms dienoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis