Žiaurūs gerbėjai: „kilogramų priaugusi“ Selena Gomez jau seniai negirdėjo tokių žodžių (FOTO)

Anksčiau buvo teigiama, jog vienas labiausiai kintančių dalykų Holivude - Selenos Gomez svoris. Vėliau šios kalbos užtilo, kai pasklido žinia apie atlikėjos ligą - vilkligę, kuri išbalansuoja hormoninę sistemą ir sukelia staigius svorio pokyčius.

Matėme Seleną visokią - ir visiškai išdžiuvusią, net išsekusią, ir kiek pilnesnę. Ir vienu, ir kitu atveju šios išvaizdos metamorfozės sukėlė daugybę kalbų.

Vieni teigia, jog iš prigimties kiek apvalesnių formų merginai tinka pilnesni žandukai ir apvalesnis pilvukas, kiti kategoriškai sako, jog atlikėja privalo kontroliuoti savo svorį dėl geros savijautos ir, žinoma, atvaizdo veidrodyje.

Naujausios Selenos nuotraukos, pasklidusios internete, taip pat nebuvo praleistos pro akis.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena buvo užfiksuota kartu su drauge paliekanti riedučių parką. Mergina nestokojo geros energijos, buvo apsirengusi laisvalaikio drabužiais ir... nedėvėjo liemenėlės. Būtent tai ir sukėlė didžiausią šaršalą.

Daugelis teigė, jog keletas priaugtų Selenos kilogramų paputlino Selenos krūtinę ir nors tai nėra blogai, turint tokio dyžio krūtis pasirodyti be liemenėlės nevalia.

Anot kritikų, aprangos variantą be liemenėlės būtina rinktis tik tuomet, kai krūtinė itin mažo dydžio. Pavyzdžiui, tai laisvai gali daryti mažų krūtinių savinininkės Kendall Jenner ar Bella Hadid.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Diskusijai po Selenos nuotraukomis užvirus, daugelis įsikarščiavo ir teigė, jog keletą priaugtų kilogramų sudarkė visą bendrą vaizdą ir Selena paprasčiausiai jau nebeatrodo taip, kaip anksčiau.

Akylesni net pastebėjo, jog atlikėja daugiau ne du mėnesius nesilanko sporto salėje (ją išeinančią iš Pilateso treniruočių visuomet užfiksuodavo paparaciai). Kiti net teigė žinantys, jog Selena šiuo metu ypatingai daug valgo.

Kai pagalvoji... kokie žiaurūs kritikai gyvena tarp mūsų. Juk Selenai per praėjusius metus teko patirti tiek daug, gal leiskime jai atsipalaiduoti ir pagyventi taip, kaip nori ji. Kas tie papildomi kilogramai prieš puikią savijautą?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Palyginimui - Selena lygiai prieš metus:

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis