Simona Milinytė apie artėjančią vasarą: „Šiltuoju sezonu vertinu kuklumą ir paprastumą“ (FOTO)

Atlikėja ir socialinių tinklų žvaigždė Simona Milinytė (21 m.) saule mėgaujasi ne Lietuvoje, o tolimojoje Kalifornijoje. Tiesa, pasidžiaugti poilsiu Simona neturės tiek laiko, kiek geistų širdis - mergina vasaros sezonu ir toliau dirbs bei atliks universitete paskirtas užduotis. Ar iš tiesų dainininkei neteks parelaksuoti prie baseino ir išvysti saulėje dailiai įrundančią odą?

Trumpai papasakok, kokie yra tavo ateinančios vasaros planai.

Mokausi universitete, kuriame nėra vasaros atostogų, todėl vis tiek turėsiu daryti universitete man paskirtas užduotis bei įvairius darbus. Vis dėlto klasėse sedėti nebus privaloma, ateiti į universitetą reikės tik pristatant darbus dėstytojams. Vasaros sezonu turiu nemažai planų, daugelio vis dar negaliu atskleisti, bet apsilankantys mano socialinių tinklų paskyrose gali rasti nemažai užuominų apie mano būsimus projektus.

Tikrai norėčiau daugiau laiko praleisti paplūdimyje, nes nors Kalifornijoje dažniausiai galima džiaugtis gražiu oru, žiemą ir rudenį tikrai nėra šilta, ganėtinai vėjuota, tad ir čia, kaip ir Lietuvoje, reikia laukti šiltesnio sezono norint pasimaudyti, pasideginti.

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr.

Šiltasis sezonas – metas, kuomet tenka atidengti figūrą. Ar žiemos sezonu sportavai, palaikei fizinę formą?

Tiesą sakant ne. Aš nelabai draugauju su sportine veikla. Pusę metų nesilankiau sporto salėje! Vis dėlto tokių planų yra. Šiltuoju sezonu mėgstu paplaukioti baseine, o plaukimas taip pat puiki sporto šaka.

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Eugene Eismont

Daugelis merginų prieš vasaros sezoną kulniuoja į soliariumą. Kaip tu puoselėji įdegį?

Šiuo metu save vadinu infinity sun (šypsosi). Pradėjau retkarčiais lankytis spray tan salone, kuriame yra atliekama purškiamo įdegio procedūra. Nors šią procedūrą bandžiau dar tik keletą kartų, man be galo patiko. Manau, jog ryškesnis įdegis yra svarbus vasaros išvaizdos akcentas!

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr.

Saulė, jūros vanduo dažnai nusausina plaukus. Kaip rūpiniesi jais šiltuoju sezonu?

Plaukais šiltuoju sezonu rūpinuosi atidžiai. Šiuo metu pradėjau naudoti karščiu aktyvuojamą plaukų kremą, kurio sudėtyje yra keratino. Plaukai tampa kur kas švelnesni, glotnesni. Taip pat keletą kartų per savaitę užsitepu ir plaukų kaukę, kuri suteikia plaukams žvilgesio bei spindesio.

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Asmeninio albimo nuot.

Dažna mergina vasaros sezonu renkasi kuklesnį makiažą. Ar tu irgi vasaros sezonu taip pat esi natūralumo šalininkė?

Taip, poilsiaujant prie baseino ar deginantis iš tiesų nesinori ryškaus makiažo. Blakstienų tušo niekuomet nenaudojau ir nenaudosiu, o kreminės pudros niekada nesitepu. Todėl vasarą naudojų tik mėgstamą akių pieštuką bei vazeliną, kuris apsaugo lūpas nuo tiesioginių saulės spindulių, neleidžia joms išsausėti. Štai ir viskas!

Simona Milinytė
Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuot.

Tobulas vasaros rytas tau yra...

Prabusti ryte ir žinoti, jog esi atlikusi visus savaitės universiteto darbus bei paskirtas užduotis. Tuomet gali daugiau laiko skirti sau ar savo artimam žmogui.

Vasarą tavo spintoje dažniausiai dominuoja...

Man labai patinka lengvi ilgi sijonai ar lengvos suknelės. Šie drabužiai ne tik atrodo elegantiškai, bet ir yra be galo komfortiški, tinkami karštoms dienoms. Be galo mėgstu ir laisvesnes palaidines ant petnešėlių, kurios puikiai tinka tiek prie džinsų, tiek prie vasaros sezonu mėgstamų šortukų. Vasarą vertinu ir stilingumą, ir patogumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis