Po 8 metų nuo „Vampyrų dienoraščių“ pradžios pagrindinis aktorius dar žavesnis nei kadaise (FOTO)

Serialo „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždė Ianas Somerhalderis praėjusiais metais šventė 38 m. gimtadienį, tačiau bėgantys metai jo visai nekeičia - priešingai, kai daugelis buvusių svajonių vaikinų praranda žavesį ar apsileidžia, Ianas vis dar išlieka karščiausia įžymybe.

Vokietijoje vykusioje konferencijoje vaidybos tema Ianas sakė kalbą ir žavėjo susirinkusiuosius iškalba bei patirtimi kino sferoje, o moteriškos lyties atstovės negalėjo atitraukti nuo aktoriaus akių. Aktyviai sportuojantis Ianas nevengė parodyti savo iškilių rankų raumenų ir pasirinko merginas nuginkluojantį maištingo blogiuko įvaizdį.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Iš tiesų, vos pradėjęs vaidinti garsiuosiuose Vampyrų dienoraščiuose jis buvo jaunas, menkai žinomas aktorius, kuris per keletą savaičių tapo apkalbų objektu ir jaunų merginų dėmesio traukos centru. Kaip žinia, Ianas savo meilę yra prisiekęs amerikiečių aktorei Nikki Reed, kuri šį pavasarį paskelbė nuostabią žinią - ji nuo aktoriaus laukiasi pirmojo kūdikio. Galbūt šeimyninė laimė Ianui suteikia tokio nepakartojamo žavesio?

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Ianas spaudoje ne kartą teigė, jog Nikki - pirma jo gyvenime sutikta mergina, dėl kurios jis visiškai neabejoja ir besąlygiškai ja pasitiki. Pora susituokė 2015 m. ir savo vestuvėmis sugriovė daugybę merginų iš viso pasaulio fantazijas užkariauti garsaus aktoriaus širdį. Belieka tik iš šalies pasigrožėti vis labiau vyriškėjančiu Ianu ir pasidžiaugti atrasta harmonija asmeniniuose santykiuose.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Prisipažinkit, kuri iš jūsų jį vis dar dažnai sapnuojate!

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis