Viršelio vaikinas Ignas Lelys ginsis bakalauro laipsnį stebint tūkstančiams sekėjų

Šiandien gegužės mėnesio PANELĖS žurnalo viršelio vaikinui Ignui Leliui ypatinga diena. Vaikinas 13 val. ginsis baigiamąjį bakalauro darbą ir transliuos gynimą tūkstančiams savo sekėjų socialiniuose tinkluose. Tiesa, viskas ne dėl pramogos. Būtent socialinių tinklų nagrinėjimui Ignas skyrė visus metus, o tiesioginė transliacija šio darbo dalis.

Socialinių mokslų kolegijoje Ignas tris metus studijavo kūrybos ir pramogų industrijas. Paskutiniame kurse jaunasis radijo laidų redaktorius ir vedėjas apsisprendė rašyti darbą tema „Asmens įvaizdžio formavimas socialinėje erdvėje: Igno Lelio ir „Radistai“ atvejis“.

Pasak vaikino, įvaizdžio formavimui galima pasirinkti daugybę būdų ir priemonių, o socialiniai tinklai – vienas iš efektyviausių kelių paveikti vartotoją. Jie gali būti pasirinkti kaip priemonė ne tik efektyviai kurti įvaizdį, bet ir viešinti save, įmonę ar produktą.

„Labai bijau ir nerimauju, kaip į šią transliaciją reaguos žmonės ir komisija. Iki šiol nesu matęs, kad kažkas taip pat būtų filmavęs ir viešai tiesiogiai demonstravęs savo darbo ginimą. Dėl to sunku prognozuoti, kaip seksis. Visas tiesioginės transliacijos sumanymas gimė norint įrodyti, kokia didelė jėga šiuo metu yra socialiniai tinklai. Paprastas darbas man būtų netikęs, tad rizikuoju. Vis dėlto, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir šiandien galėsiu džiaugtis užbaigtomis studijomis!“ – jaudulio neslepia absolventas.

Nuo 13 val. visi norintys palaikyti ir pamatyti, kaip atrodo baigiamojo bakalaurinio darbo gynimas, galės stebėti tiesioginę transliaciją ant Igno „Facebook“ sienos štai ČIA. Sėkmės!

Panelė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis