Be makiažo pasirodžiusi jaunimo numylėtinė - vargiai atpažįstama (FOTO)

Daugybę kino apdovanojimų pelniusi talentingoji aktorė Jennifer Lawrence ant raudonojo kilimo atrodo tikra diva. Įmantrios, naujausias tendencijas atitinkančios šukuosenos, profesionaliausių vizažistų atliktas makiažas ir garsiausių dizainerių drabužiai.

Jennifer įvaizdžiai ant raudonojo kilimo - nepakartojami. Stiliaus kritikai retai kada šaudo įžymybę kritikos strėlėmis, mat jos pasirinktas vakarinis įvaizdis dažniausiai Jennifer tinka tiesiog nuostabiai.

Vida Press

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Galbūt todėl įpratus Jennifer matyti tokią puošnią ir elegantišką, išvysti aktorę, atrodančią natūraliai, ganėtinai keista. Los Andžele gatvėje be lašelio makiažo pasirodžiusi aktorė beveik neatpažįstama - it būtų grįžusi į mokyklos laikus! Į laisvą kuoduką surišti plaukai, nuoširdi šypsena ir paprastas, džinsinis švarkelis - sutikę gatvėje net nepagalvotumėte, jog tai pasaulinio lygio įžymybė. Visgi Jennifer, sutikusi paparacius, nestokojo geros nuotaikos - žaviai šypsojosi ir dar kartą įrodė, jog yra maloni ir miela įžymybė.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Beje, Jennifer interviu ne kartą teigė, jog tiesiog dievina natūralumą ir kasdien stengiasi neapkrauti odos sunkiomis makiažo priemonėmis. Regis, toks jos sprendimas pasiteisina - jos oda atrodo švytinti ir sveika! Vargu, ar tokia nuostabia oda be lašelio makiažo galėtų džiaugtis ir jaunesnės...

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Vargu, ar atpažintum jennifer gatvėje, tiesa?

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis