Jie vėl kartu! Po 8 metų „Saulėlydžio“ saldučiai pozuoja greta (FOTO)

Tikriausiai ne viena iš jūsų, stebėdamos garsųjį „Saulėlydžiofilmą, slapčia svajojo ne apie Bellos (aktorė Kristen Stewart) ir Edvardo (aktorius Robertas Pattinsonas), o apie Bellos bei Džeikobo (aktorius Tayloras Lautneris) sąjungą.

Pripažinkime, jog aktorius Tayloras Lautneris - vienas žaviausių planetos aktorių, todėl kai kartu su Kristen pasirodė mados kompanijos Meschino kolekcijos pristatymo after - party, sukėlė tikrą audrą tarp ištikimiausių Saulėlydžio gerbėjų. Aštuoneri metai... Būtent tiek laiko praėjo nuo Kristen ir Tayloro pirmojo susitikimo filmavimo aikštelėje. Tiek Kristen, tiek Tayloras pripažino, jog dirbdami kartu vienas iš kito mokėsi, tobulino savo aktorinius įgūdžius ir tiesiog kartu smagiai leisdavo laiką. Gal todėl ir dabar susitikę spinduliuoja nuoširdumu ir draugiška simpatija vienas kitam.

Tiesa, abiejų aktorių pokyčiai - neišvengiami. Kristen demonstruoja maištininkės įvaizdį, o štai Tayloras užsiauginęs barzdą ir atrodo kur kas vyriškesnis nei kadaise. Meiliai papozavę kartu garsieji aktoriai paplepėjo ir išsiskirstė - abu yra be galo užimti, todėl neretai neranda laiko net puodeliui kavos, o ką jau kalbėti apie artimesnį bendravimą.

Tavo nuomone, ar pasikeitė Saulėlydžio saldučiai per aštuonerius metus?

QUE LINDOS!!! #KristenStewart e #TaylorLautner se reencontraram em um evento em Los Angeles 9 anos após o primeiro ‘Crepúsculo‘. Já se passaram cinco anos desde que ‘A Saga Crepúsculo: Amanhecer – O Final‘ estreou e arrecadou US$ 829,7 milhões no mundo inteiro, um ponto alto para a franquia. 😍😍👏🏻

A post shared by Babado Dos Famosos 📌 (@babadodosfamosos_) on Jun 10, 2017 at 7:43pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis