Simona Burbaitė ištikimiausioms gerbėjoms pristatė nuostabią naujieną (FOTO)

Ar kas gali duoti geresnį patarimą visapusiško grožio puoselėjimui už mados pasaulyje bei grožio industrijoje besisukusią ir modelio duoną išbandžiusią merginą? Mados ir sveikos gyvensenos tinklaraštininkė, manekenė, o dabar ir debiutuojanti rašytoja Simona Burbaitė pristato pirmąją savo knygą „Tavo geriausia draugė“.

Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje autorė atskleidžia mados ir grožio pasaulyje įgytas patirtis ir pamokas, kurias perduoda kitoms Lietuvos moterims.

S. Burbaitė pasakoja, kad ši knyga gimė remiantis asmeniniais išgyvenimais ir jaučiant artimos draugės trūkumą: „Man trūko bendravimo, artumo ir moteriško solidarumo. Artima draugė stiprina moters saugumo jausmą, o jos neturėjimas yra pavojingas – nesidalindamos savo išgyvenimais ir problemomis mes patiriame daug streso. Žinoma, svarbiausia gyvenimo draugė ir partnerė kiekviena yra pati sau, tačiau geriausią draugę nusipelnė turėti visos moterys“.
„Tavo geriausia draugė“ – moters knyga moteriai apie pasitikėjimą savimi ir gerą savijautą, sportą, mitybą, grožį ir madą. Autorė knygoje dalinasi ne tik savo patirtimi, bet ir įvairių sričių profesionalų įžvalgomis, kurias išgirdo įkvepiančių konsultacijų metu.

„Knygą rašiau tarsi geriausiai draugei, todėl jos formatas nėra įprastas – tai nuoširdus pokalbis su drauge, kuri palaiko, skatina, motyvuoja, niekada nemeluoja, o kai reikia – sudrausmina ir kritikuoja. Žinau, kad šioje knygoje save atpažins tiek jaunos merginos, tiek stiprios ir subrendusios, tačiau savo moteriškumą prislopinusios moterys“, – pasakoja knygos autorė.

S. Burbaitė teigia, kad knyga neskatina moterų siekti tobulybės. Priešingai, jos misija – padėti moterims atskleisti savo unikalumą ir nebijoti išeiti iš komforto zonos. Šiuolaikinei moteriai keliami aukšti reikalavimai, ji turi būti graži, turėti nepriekaištingus plaukus, kruopščiai rūpintis savo oda ir nagais, būti įdomi, savo nuomonę turinti ir ją apginti galinti asmenybė. Ji taip pat turi domėtis sveika mityba, sportuoti, stilingai atrodyti ir mokėti bendrauti.

„Ne visoms pavyksta atitikti šiuos nerealius lūkesčius, tačiau jos nemažiau nori ir siekia jaustis pasitikinčiomis savimi ir gražios. Todėl mano knygos tikslas – padėti moterims pirmiausia besąlygiškai pamilti save, juk meilė sau būtina visaverčio gyvenimo sąlyga. Kiekviena mūsų su savimi bus visą savo gyvenimą, tad turime sugebėti save priimti ne tik tada, kai lydi sėkmė, bet ir tada, kai sekasi ne taip gerai, kaip norėtume“, – sako autorė.

Rašytoja neabejoja, jog gyvenime svarbu ne tik išmokti save mylėti, tačiau ir išdrįsti ieškoti naujų dalykų. Išorinis moters grožis yra neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos, harmonijos su savimi ir emocinės pusiausvyros. Autorė tikisi, kad knyga padės išmokti sukoncentruoti dėmesį į tai, kas išties džiugina, išmokys likti savimi bei visada jaustis komfortiškai.

Pasak S. Burbaitės, tam, kad stipriai mylėtume ir prasmingai save realizuotume, ugdytume pasitikėjimą savimi ir būtume kūrybingos, kiekvienai mūsų moteriškas ryšys yra tiesiog būtinas. Ši knyga autorei ir suteikia galimybę padovanoti tokį ryšį .

Hair game Vol.2 💣 @man.tau magic 💫#lovemynewhaircut

A post shared by Simona Burbaitė (@simonaburbaite) on May 18, 2017 at 7:50am PDT

Knygos autorė Simona Burbaitė – modelis, tinklaraščio http://simonaburbaite.com/ kūrėja, „Mis Lietuva 2013” 1-oji vicemis ir „Mis Visata 2013“ dalyvė. Mergina studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete ir baigė kūrybinių industrijų studijas. Per pastaruosius penkerius metus dalyvavo įvairiuose grožio konkursuose Lietuvoje ir užsienio šalyse bei matė grožio ir mados virtuvę iš arti.

Simonos Burbaitės knygą „Tavo geriausia draugė“ išleidusi leidykla „Alma littera“ jau daugiau kaip 25 metus vykdo savo misiją – skatina pažinimo ir skaitymo poreikį, teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Viena didžiausių leidyklų Lietuvoje „Alma littera“ leidžia knygas suaugusiems, vaikams ir paaugliams, šviečiamąją ir mokomąją literatūrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis