Aktorei nieko gera nežadama: „Amerikietiško pyrago“ žvaigždė visiškai sunyko (FOTO)

Kultinės komedijos Amerikietiškas pyragas žvaigždės Taros Reid gerbėjai dėl jos lieknumo būgštauja jau antri metai ir daugeliui vis kyla klausimas, kaip būdama tokia kraupiai liekna Tara gali funkcionuoti kaip normalus, sveikas žmogus.

Perdėtai sulysusi - tik taip būtų galima pasakyti žvelgianti į kadaise putlių kūno formų buvusią Tarą. Nors vaikštinėdama Niujorko gatvėmis ji atrodo kaip niekuomet entuaziastinga, daugelis nesuvokia, kaip būdama tokia liesa ji išlieka energinga. Rankose vandens buteliuką laikanti Tara panaši į skeletą - rankos lyg vaiko, o kojos primena pagaliukus.

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Ji toli gražu neprimena sveikata nesiskundžiančios jaunos moters. Aplinkiniai kuždasi, jog Tara šiuo metu išgyvena asmeninę krizę, todėl tai matyti ir išvaizdos aspektu. Tikėtina, jog Tara serga anoreksija, tačiau kol kas viešai to neprisipažįsta, bet dėl to labai gaila - daugybę merginų visame pasaulyje kenčia nuo valgymo sutrikimų, todėl motyvuojanti žvaigždės istorija pagelbėtų merginoms sveikstant. Deja, kol kas, rodosi, Tara nesikreipė į gydytojus ir neketina spręsti vis labiau matomos sveikatos problemos.

Tara Reid
Tara Reid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis