Po pasaulį naršančio gražuolio „Instagram“ anketa - viena įspūdingiausių (FOTO)

Ilgai ieškoti gražiausios vaikino Instagram anketos neteko. Tai 22 m. modelio ir aktyvaus keliautojo Toni Mahfud socialinio tinklo paskyra, kurioje įspūdingasis mėlynakis talpina nuotraukas iš įvairių pasaulio kampelių.

Likimas lėmė, jog nuo vaikystės keliones dievinęs Toni šiuo metu turi galimybę naršyti po pasaulį - šią malonę jam suteikia modelio darbas. Vaikinas yra aplankęs beveik 40 pasaulio šalių, o savo Instagram anketą pavertė tikru meno kūriniu. Nuostabių bruožų vaikinas stengiasi savo sekėjams perteikti kelionių grožį ir sulaukia daugybės teigiamų komentarų bei susižavėjimo šūksnių.

Ir ne veltui. Kiekvienas vaikino Instagram tinkle talpinamas kadras apgalvotas, be to, modelių įgūdžius turintis Tonis pozuoja tiesiog nepriekaištingai. Daugelį tų, kurie seka vaikino Instagram paskyrą, labiausiai domina viena - kas slepiasi už kadro? Nors Tonis teigia šiuo metu merginos neturintis, nes jei turėtų, tikrai pozuotų kartu su ja, modelio gerbėjai spėja, galbūt nenorėdamas prarasti kitų merginų dėmesio socialinių tinklų žvaigždė slepia savo simpatiją.

Toni - geras prisiekusio keliautojo Jay Alvarez, kurio Instagram anketą jau ne kartą peržiūrėjai, draugas. Gali būti, jog vaikinai kartu planuoja keliones ir nepamiršta vienas kito įamžinti. Nesvarbu, kas slypėtų už kadro, svarbiausia, jog Toni nuotraukose atrodo tiesiog tooobulai, o kelionių vaizdai skatina planuoti išvykas.

Nuostabiau nebūna!

Happy easter xx🐰 Follow me on Snapchat: realtonimahfud

A post shared by TONI MAHFUD† (@tonimahfud) on Mar 27, 2016 at 9:19am PDT

Life is a mystery.. #life #death #inspiration #adventure #dream

A post shared by TONI MAHFUD† (@tonimahfud) on Jan 8, 2017 at 9:37am PST

Into the wild. 🐪✨ #wild #animals #tonimahfud #nature

A post shared by TONI MAHFUD† (@tonimahfud) on Apr 30, 2017 at 10:26am PDT

London 💬👼🏽 @alessandraambrosio

A post shared by TONI MAHFUD† (@tonimahfud) on Sep 8, 2016 at 9:14am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis