Dvi Ashley Benson: pritrenkianti renginiuose ir neatpažįstama gatvėje (FOTO)

Princesių ant raudonojo kilimo ir paprastučių gatvėje žvaigždžių fenomenas jau senokai žinomas. Ko gero, ryškiausias šio reiškinio pavyzdys - ką tik pasibaigusio jaunimo mėgstamo serialo Pretty Little Liars žvaigždė, aktorė Ashley Benson.

Ashley tikriausiai viena iš tų merginų, kuri nuolat savęs klausia: kaip kitoms pavyksta visuomet atrodyti taip, lyg jas būtų geras dvi valandas ruošę garsūs vizažistai ir šukuosenų meistrai? Ashley viešuose renginiuose atrodo būtent taip - priekaištų neturintis makiažas, ideali šukuosena, o drabužių deriniai! Nežinia, kokio stilisto paslaugomis garsi aktorė naudojasi, bet jis sugeba visuomet ją paversti vakaro princese.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Kitą dieną po viešų renginių išėjusi papietauti su draugėmis, pasportuoti ar paprasčiausiai į mėgstamą kavos parduotuvę užsukti šaltos latės, Ashley atrodo visiškai kitaip. Kojos - ant kedės, nė lašelio kosmetikos ant veido ir paprasčiausi aprangos variantai, kokie tik begali būti.

Vienus tokios Ashley metamorfozės žavi - ypač merginas, kurios nepataikauja kitiems ir nesistengia įtikti kiekvieno skoniui. Kiti gi kritiškai žvelgia į tokį Ashley išvaizdos chameleoniškumą bei tvirtina, jog garsi mergina privalo jausti atsakomybę prieš savo gerbėjus ir gatvėmis nesišlaistyti taip, lyg būtų ką tik išsiropščiusi iš lovos.

Ashley ne viename interviu tvirtino, jog išvaizdos niuansus pasilieka sau ir jai nereaguoja į kritiką. Anot įžymybės, ją užgrūdino pastaraisiais metais ją pasiekusios kalbos apie tariamą padidėjusį Ashley svorį. Tiesa ta, jog Ashley nikeuomet nebuvo peržiūvusi podiumų manekenė, priešingai - sveikas kūno formas turinti mergina ir teigti, jog aktorė pernelyg sustambėjo, nevalia. O gatvėje ji, ko gero, tokia pati, kaip didelė dalis mūsų - visiškai atsipalaidavusi ir nekreipianti dėmesio į aplinką.

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis