Nina, kur dingo jaunatviškumas? Gerbėjai pasiilgo senosios „Vampyrų dienoraščių“ aktorės (FOTO)

Gudrios merginos žino - pakeitus vos keletą išvaizdos ypatybių, galima savo įvaizdį į gerąją pusę pakeisti kardinaliai.

Rudaakė gražuolė Vampyrų dienoraščių serialo žvaigždė Nina Dobrev, deja, neatsižvelgia į tai, kas jai iš tiesų tinka. Bent jau taip mano didžioji dalis Ninos gerbėjų, kurie vertina aktorė dėl jos talento, tačiau kritikuoja dėl netinkamo įvaizdžio pasirinkimo, kuris aktorei prideda nemažai metų.

Nors Nina - dar labai jauna mergina, įžymybė iš tiesų rodosi lyg būdama kur kas vyresnė. Papildomų metų jai suteikia sendinanti tamsių plaukų šukuosena, kuriai, Nina, regis, didelės priežiūros neteikia. Niujorke užfiksuota aktorė nestokojo geros nuotaikos, tačiau, regis, pamiršo susitvarkyti, susišukuoti plaukus.

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Kitas išvaizdos elementas, kuris, anot gerbėjų, darko Ninos įvaizdį - netinkamai parinkta antakių forma. Stambius, ryškius veido bruožus turinčiai merginai iš tiesų labiau tiktų siauresni antakiai, kurie sutelktų dėmesį į veido bruožus, o ne į juos pačius.

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Kita vertus, galbūt tai tik prastas kampas, todėl Nina nuotraukose atrodo kiek pernelyg pasendinusi išvaizdą. Svarbiausia, jog ji pati puikiai jaučiasi savame kailyje ir nekompleksuoja dėl aplinkinių nuomonės. Įdomu, ką manai tu - Ninai kuo greičiau reikėtų keisti įvaizdį į jaunatviškesnį ar tai, kaip ji atrodo dabar, yra geriausias jos išvaizdos pasirinkimas per daugelį metų? Išsakyk nuomonę komentaruose!

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis