8 patikrinti patarimai, kaip sėkmingai naudotis „Tinder“ programėle

Internetinės pažinčių programėlės „Tinder“ pristatinėti jau niekam nereikia. Dar 2012-ųjų pradžioje ji pradėjo veikti tik tarp Amerikos aukštųjų mokyklų studentų, kaip ir socialinis tinklapis „Facebook“, kol galiausiai tapo prieinama visiems. Plačiai naudojama visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje, ši pažinčių programėlė tapo 2015-aisiais.

Kartu su komunikacijos specialistu Tomu Petryla, savo kailiu išbandžiusiu šią programėlę, išskyrėme patarimus, ką reiktų daryti ir ko vengti, norint sulaukti didesnio pasisekimo „Tinder“.


Svarbiausia – veidas


Pirmiausia, įsikelk nuotrauką, kurioje aiškiai matosi tavo veidas. Tokių veido dengimo priemonių kaip kepurė ar akiniai nuo saulės geriau reikėtų vengti. Daug žmonių priima sprendimą iš pirmosios nuotraukos, tad ji labai svarbi. Nepaisant to, įsikelk ne vieną nuotrauką, pasirink įvairesnes, kurios atspindėtų tavo asmenybę ir pomėgius. Tai padės geriau pažinti tave, o tam tikros detalės padės tavo simpatijai užmegzti pokalbį.


Beje, nepamiršk šypsenos. Atliktas tyrimas parodė, kad žmonės, kurie nuotraukoje šypsosi, turi 14 proc. didesnę tikimybę būti pasirinkti!


Nuotraukos su draugais


„Tinder“ programėlėje galima kelti nuotraukas su kitais žmonėmis, bet tik tokiu atveju, jei ta nuotrauka nėra pagrindinė. Tam yra labai aiški priežastis: jei pagrindinėje nuotraukoje būsi su kitomis draugėmis, vaikinui pasidaro nebeaišku, kuris iš nuotraukoje esančių žmonių esi tu. Taip pat nereikėtų kelti nuotraukų su priešingos lyties atstovu, nes iš to susidaro įspūdis, jog antrą pusę jau turi. Nepamiršk ir fakto, kad galbūt bendroje nuotraukoje esantys draugai visai nenori atsidurti „Tinder’yje“.


Super like!


Jei žmogus tikrai patinka, būtinai paspausk jam „Super like“. Jį galima paspausti tik vieną kartą per dieną, tad žmogui malonu žinoti, jog tau jis patinka labiau už daugelį kitų. Naudokis „gyvo bendravimo“ taisykle – nerašyk vaikinui nieko, ko nepasakytum jam susitikusi gyvai. Niekada nežinosi, kada netyčia sutiksi jį gatvėje!


Bioyra svarbu


Norint sulaukti susidomėjimo, reiktų trumpai apie save parašyti bio skiltyje. Gali papaakoti, iš kur esi, kokius serialus mėgsti žiūrėti, kokie tavo mėgstamiausi atlikėjai, laisvalaikio pramogos ar pan. Daug kam aktualus atrodo ūgis, tad gali parašyti ir jį. Visa ši informacija padės vaikinams susidaryti tam tikrą nuomonę ir bus didelė pagalba žmogui, kuris bandys tave užkalbinti. Tik nepersistenk, rašinėlio bio skiltyje rašyti tikrai nereikia! Ta informacija turėtų sudominti, bet ne papasakoti gyvenimo istoriją.


„Instagram“ ir „Spotify“


„Tinder“ programėlėje gali prijungti ir savo „Instagram“ bei „Spotify“ profilius, kurių pagalba vaikinas galės pamatyti daugiau tavo nuotraukų ar paklausyti tau patinkančių dainų. Ar tai ne puiki tema pokalbio pradžiai? Juk iš mėgstamo muzikos stiliaus ar laisvalaikio, užfiskuoto nuotraukose, apie žmogų galima pasakyti labai daug!


Nepamiršk būti savi


Nemėgsti keliauti, skaityti knygų, sportuoti, o iš „Harry Potter“ filmų veikėjų žinai tik Harį Poterį? Neapsimetinėk visažine ir tobula, geriau pristatyk save tokią, kokia esi iš tikrųjų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis