Drąsios vasarotojos: pūpsinčio pilvuko nuotraukų mada užkariauja socialinius tinklus (FOTO)

Praėjusią savaitę rašėmė apie socialiniame tinkle Instagram pastebėtą merginų grožio baubu vadinamo celiulito viešinimą. Regis, vasarotojos ne tik nusprendė nebijoti parodyti savo tariamo odos trūkumo, bet ir drąsiai vaizduoja dar vieną daugelį merginų kamuojančią problemą - pūpstantį pilvuką.

Kuo tik nemaskuoja jaunos damos keletos papildomų kilogramų pilvo srityje - plačiomis tunikomis, vienos dalies maudymosi kostiumėliais, varpelio formos suknelėmis. Visgi susiruošus pasideginti nė viena mergina netrokšta savęs varžyti. Kadangi kiekviena figūra yra nuostabi ir unikali, galima tik pasveikinti dar vieną vasaros sezonu gimusią Instagram madą - chubbybelly (lietuviškai putlesnis pilvukas) nuotraukų tendenciją, kuri išlaisvina merginas nuo bet kokių standartų. Socialinio tinklo vartotojos dalinasi nuotraukomis su žyma chubbybelly, kuriose matyti pūpsantys merginų pilvukai ar pilvo srityje susidariusios juostelės.

Niekam ne paslaptis - numesti kilogramus nuo pilvo srities dažnai tampa neįgyvendinama užduotis. Vienos merginos pernelyg mėgsta grietininius ledus ir pyragaičius, kitos, kad ir kaip stengiasi, negali atsikratyti riebaliukų nuo pilvo. Laimei, jog Instagram vartotojos į šią vadinamą problemą pažvelgia su ironija ir net neketina būti linčiuojamos už keletą papildomų kilogramų. Merginos susiruošusios deginimosi sesijai, pasiplaukiojimui jūroje, baseine ar ežere, prieš tai neužmiršta įsiamžinti su kiek putlesniu pilvuku ir patalpinti nuotraukas socialiniame tinkle.

Geriausia yra tai, jog nė viena iš merginų dėl savo apvalesnio pilvuko nekompleksuoja ir neketina graužtis atėjus šiltajam sezonui, kuomet daugelis atidengia kūną. Įvairių apklausų metu išsiaiškinta, jog putlesnį pilvuką turinčios merginos net labiau traukia vyrišką lytį, todėl kodėl ne tik nepasidžiaugus vasara, bet ir nepelnius teigiamų vaikinų komentarų po nuotraukomis? Puiku, jog tolerancija apvalesnių formų merginoms didėja ir po Instagram naudotojų nuotraukomis matyti ne pašiepiantys, kritikuojantys, o motyvuojantys bei palaikantys komentarai.

Už ledus su šokoladu, karštą vasarą ir maudynes!

How to get a bikini body: 1. put on a bikini 2. go to the beach 😊 #pinkmakeup #fat #curvy #chubby #boobs #ecchii #antibodyshaming #loveyourself #medusapiercing #snakebites #septum #cheekpiercings #tonguepiercing #bridgepiercing #bellybuttonpiercing #kawaii #sweet #kinky #hairshaved #seiduselbst #fatgirl #piercedgirl #gamergirl #bigfatass #negligee #fatbelly #withmakeup #kinkyshit #shavedhair #hellokitty

A post shared by 💕Love Yourself &Body Positive💕 (@c.urvy) on Jul 8, 2017 at 2:05pm PDT

All pizza all the time (not pictured: my pizza towel) . . . #summer #pizza #pizzatattoo #chubbybelly #becauseofpizza

A post shared by Your Eyeliner Friend (@fuzzypeches) on Jun 30, 2017 at 3:20pm PDT

First crop top ever! I can't even tell you how happy I am that I am able to be out in public with clothes that aren't 3 sizes too big and covering my whole body. For years I've hidden underneath, and for what? It made me hate myself even more. I love my body and I'm proud of it no matter what. Yeah I have some chub, who cares? I think I'm wicked cute 😛 I lost 30 pounds so far only by just fixing my hatred toward my body! I still have a little bit to go but I'm confident I will get there by just practicing self-love most importantly and a healthy lifestyle!

A post shared by Taylor Miller (@taymiller24) on Jun 28, 2017 at 5:19pm PDT

Ask me about my private Snapchat/Kik. 💖

A post shared by 18+ 🍑 (@sugarmoonz) on Jun 7, 2017 at 11:16am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis