Įsimylėjusi Rihanna išlaisvino moteriškumą: tokių kūno formų belieka tik pavydėti (FOTO)

Oro uostas - ne vieta aplinkinių žvilgsniams bei moteriškumą pabrėžiantiems drabužiams? Tik ne atlikėjai Rihannai. Nors daugelis įžymybių keliaudamos dažniausiai renkasi patogius, kūno formas maskuojančius drabužius bei tamsintus akinius, egzotiškoji Rihanna nė nemano slėpti savo patrauklumo oro uoste.

Akivaizdu, daugelį garsneybių išvargina dažni skraidymai, slėgių kaita skrendant ir ilgos valandos laukiant skrydžio, todėl dažniausiai oro uostas nėra ta vieta, kurioje norima demonstruoti savo grožį. Rihanna šiuo metu - laiminga kaip niekad, todėl Los Anželo oro uoste skrisdama į Majamį surengė tikrą moteriškumo šou. Alyvinio atspalvio aptempiantį sportinį kostiumą pasirinkusi įžymybė patogumo nepaisė ir į lėktuvą lipo avėdama baltus aukštakulnius.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Rihanną stiliaus kritikai jau senokai nulinčiavo, tačiau šį kartą ne apie dažnai pasitaikančias atlikėjos stiliaus nesėkmes. Teigiama, jog Rihanna šiuo metu širdį yra atidavusi vienam turtingiausių Saudo Arabijos milijardierių Hassanui Jameelesui. Turtuolis taip apsvaigino Rihanną, jog ši, anot atlikėjai artimų šaltinių, vaikšto tarsi ant debesų - nuolatos niūniuoja, visada šypsosi ir spinduliuoja puikia nuotaika.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Akivaizdu, jog meilė sugriovė visus drovumo standartus - Rihanna viešumoje nevengė pasirodyti su itin aptempiančiomis kelnėmis, pro kurias net buvo galima išvysti šviečiančią kelnaičių juostelę. Žinoma, Rihanna turi ką pademonstruoti ir net neketina varžyti savęs apranga. Tiesa, Rihannai niekuomet nebuvo būdingas kuklumas, tačiau po meilės nesėkmių (kalbama, jog atlikėją labai išvargino nuolatinės skyrybos bei taikymasis su dainininku Drake) ji pražydo tarsi rožė. Pastarąjį pusmetį mieliau besirinkusi figūrą maksuojančius plačius sijonus ar boyfriend stiliaus džinsus, Rihanna vėl grįžo prie patrauklumo demonstravimo.

Na, tokios kūno formos iš tiesų vertos aptarimo - ir kaip Rihannai pavyksta išlaikyti tokią nepriekaištingą figūrą?

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis