Tūkstančių sekama Angelė: nuo valytojos darbo iki nuosavos grožio studijos

Vos prieš keletą dienų savo grožio studiją „Angel studio“ atidariusios Angelės Petručionytės (21) diena prasideda darbingai: ryte ji keliauja į paskaitas, dienos metu gražina ištikimąsias klientes, o vakarais sporto klube tobulina kūno linijas. Tūkstančius sekėjų turinti gražuolė atskleidžia, kad gyvenimas ne visada buvo tobulas: „Viskas, ką šiuo metu turiu, yra sunkaus darbo rezultatas.“

Angele, daugeliui žmonių esi žinoma ne tik kaip Instagram gražuolė, bet ir profesionali plaukų meistrė. Stebint tavo dienotvarkę susidaro įspūdis, kad esi labai užsiėmusi, o visa tavo diena suskaičiuota minutėmis. Kas tave motyvuoja, stumia į priekį?

Dienotvarkėje visuomet turiu susirašiusi ką veikiu kelintą valandą, todėl praktiškai visa mano diena yra suskaičiuota minutėmis. Nuo pat mažens buvau auklėjama būti savarankiška. Tėvai nuolat skatino atrasti save bei sau mylimą veiklą, todėl lankiau tinklinį, kvadratą, vėliau baigiau muzikos mokyklą, galiausiai dainavau džiazo grupėje. Niekada neturėjau laiko „gatvių šlifavimui“ ir dėl to esu begalo dėkinga savo tėvams. Jau 15 metų susiradau pirmąjį darbą – valytojos.

Toliau sekė greito maisto pardavėjos darbas, vasaromis dirbdavau sezoninius darbus Norvegijoje. Bandžiau save atrasti lankydama blakstienų priauginimo, nagų lakavimo bei makiažo kursus. Esu veikli, mėgstu planuotis laiką ir nemėgstu užsisėdėti vienoje vietoje. Būtent šios savybės padeda išlikti motyvuotai ir viską suspėti. Mano didžiausias motyvatorius yra mano širdies draugas, kuris per pastaruosius metus nežmoniškai patobulėjo ir neleido man nuo jo atsilikti! Mes kartu užaugome, vienas kitą užsiauginome, todėl už tai, ką turime dabar – esame dėkingi vienas kitam.


Tavo grožio ir figūros pavydi daugelis merginų. Ar daug laiko skiri išvaizdai ir sportui? Kaip išlaikai skaisčią veido odą ir spindinčius plaukus?

Sportas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Tai mano grožio paslaptis ir atsipalaidavimo būdas po visos dienos. Sportuoju 3-5 kartus per savaitę, išvaizdai nemėgstu išlaidauti tiek laiko, tiek pinigų prasme. Skaisčios veido odos ir sveikų plaukų paslaptis yra tik viena – švari, subalansuota mityba ir 2l vandens per dieną! Stengiuosi valgyti kuo mažiau nesveiko, greito maisto bei praktiškai nevartoju alkoholinių bei gazuotų gėrimų. Tai geriausias grožio ir jaunystės eliksyras!


Kaip kilo idėja užsiimti plaukų procedūromis ir tai paversti verslu? Kaip atrodė pirmieji žingsniai? Kokios aplinkinių nuomonės sulaukei?

Plaukų procedūromis pradėjau domėtis visai netikėtai. Prieš 4 metus pati pirmą kartą pabandžiau procedūrą ir likau sužavėta savo pasikeitusia plaukų būkle. Kadangi tuo metu tvarkytis plaukus man buvo per brangu, nusprendžiau pati pabaigti kursus ir nusipirkti visas priemones. Grožio procedūrą pradėjau atlikinėti draugėms, pažįstamoms ir tai tapo mano kasdienybe bei mėgstamiausia veikla!

Ar tavęs netrikdo negatyvūs komentarai, kritika?

Į neigiamus komentarus aš nereaguoju, nes mane įžeisti ir įskaudinti gali tik artimiausi ir brangiausi žmonės. Iš jų pusės turiu 100 procentinį palaikymą, ko man labiausiai ir reikia. Pesimistų komentarų visada buvo ir bus, tai natūralu ir reikia su tuo susitaikyti. Niekada nebandžiau niekam įtikti, todėl prie savęs prisitraukiu žmones, panašius į save. Stengiuosi išvengti neigiamų emocijų ir prisitraukti kuo daugiau pozityvių žmonių.

Vos prieš kelias dienas atidarei savo nuosavą studiją, papasakok apie pirmines emocijas, kurias išgyveni. Ar daug kantrybės ir laiko prireikė šiam projektui?

Begalo jaudinausi ir net dabar negaliu patikėti, kad pagaliau susikūriau atskirą grožio kampelį. Atidarymo metu gavau daug gražių palinkėjimų ir bandysiu juos įgyvendinti. Į šį projektą įdėjau nemažai savo darbo, visus savaitgalius bei laisvą laiką. Tačiau kiek pastangų įdėsi – tiek ir turėsi.


Kokias procedūras atliekate „Angel studio“?

Šiuo metu studijoje atliekamos šios procedūros: plaukų atstatymas cocochoco keratinu, blakstienų priauginimas, mikroadatinė mezoterapija, ilgalaikis antakių makiažas, antakių dažymas ir korekcija, gelinių nagų priauginimas bei ilgalaikis lakavimas. Greitu metu galėsime pasiūlyti pasidaryti makiažus bei šukuosenas ir kosmetologines procedūras.


Kiekvienais metais merginos užsibrėžia sau vis didesnius tikslus. Kokie yra tavo tikslai ir svajonės? Galbūt norėtum ką nors palinkėti mūsų skaitytojoms?

Mano tikslai yra išplėsti grožio verslą, tobulintis seminaruose bei daugiau pakeliauti. Labai mėgstu pažinti naujas kultūras bei apsilankyti nematytose pasaulio vietose. Šiuo metu galvoju apie kelionę į Aziją.


Patarimas iš mano pusės: svarbiausia būti savimi ir nesėdėti komforto zonoje. Nekreipti dėmesio į aplinkinių komentarus, nesivadovauti stereotipais. Jeigu jums patinka kepti keksiukus – kepkite. Jeigu jums patinka siuvinėti – siuvinėkite. Atradus mėgstamą veiklą jūs būsite savo srities profesionalais ir jums nereikės „dirbti“ bei laukti savaitgalio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis