Moteriškumą praradusi Cara Delevingne vėl jį susigrąžino pasirinkdama atvirą drabužių derinį (FOTO)

Pramogų pasaulio užkulisiuose ilgą laiką buvo šnibždamasi, jog garsioji manekenė bei aktorė Cara Delevigne jau kurį laiką yra praradusi moteriškumą. Trumpai kirpti plaukai, berniukiškas drabužių stilius ir primirštos kosmetinės priemonės.

Gerbėjai dar mena laikus, kuomet Cara žavėjo ilgais, išpuoselėtais plaukais ir nevengdavo pasipuošti moteriškumą pabrėžiančiomis suknelėmis. Ką gi, tie laikai vėl sugrįžo! Tiesa, kiek kitu pavidalu. Mokslinės fanastikos filme Valerianas ir tūkstančio planetų miestas vieną pagrindinių vaidmenų atliekanti Cara kino juostos premjeroje žibėjo futuristiniu stiliumi. Iš tikro metalo pagaminta aptempiančia suknele pasidabinusi pramogų pasaulio įžymybė davė peno kalboms. Gerbėjai nerimo - ar Carai tokia metalinė suknelė nesukelia diskomforto, ypač, kuomet krūtinės sritį spaudžia ne itin patogios metalinės detalės?

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Įžymybės, beje, dažnokai nevengia demonstruoti savo apvalumų kino premjerose, visgi Caros atviros suknelės pasirinkimas subtilus, nors ir keliantis klausimų. Kaip su tokia suknele jaustis komfortiškai ir laisvai judėti? Ko gero, atsakymą yra paruošusi pati Cara. Ji - garsus modelis, kuriai garsiausioms mados pasaulio kompanijoms teko pozuoti ir kritinėmis sąlygomis, o kartą jos kaklą net buvo apsivijęs pitonas, todėl ši metalinės konstrukcijos suknelė jai vienas niekis. Nors neineigsim - atrodo dar ir kaip ouč!

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis