Tai bent pokytis! Garsioji Kirsten Dunst nebepanaši į save? (FOTO)

Aktorę Kirsten Dunts daugelis pamena iš įvairiausių kino juostų, kuriose talentingoji žvaigždė pademonstravo puikų talentą įsijausti į vaidinamų herojų emocijas ir kuo puikiausiai perteikti jų charakerius. Ne veltui Kirsten yra apdovanota nemažai kino apdovanojimų ir buvo pretendente laimėti prestižinį Oskaro apdovanojimą.

Gražuole tituluojama aktorė šiais metais šventė 35 gimtadienį ir nors teigiama, jog tokio amžiaus moteris - pati gražiausia, spinduliuojanti energija bei pagaliau atradusi taip ilgai ieškotą harmoniją, Kristen šiuo metu tokia neatrodo. Priešingai - piktuoliai internautai, pamatę naujausias Kristen nuotraukas suskubo teigti, jog Kristen atrodo tarsi nesava, ne tokia jaunatviška, kokia buvo kadaise bei gerokai paputlėjusi.

Štai tokią Kirsten buvo pratę matyti gerbėjai - besišypsančią, laimingą ir be galo žavią:

Kirsten Dunts
Kirsten Dunts
Vida Press

Ir visai kitokią ją išvydo Los Andžele, išeinančią iš oro uosto ir vaikštinėjančią saulėtojo miesto gatvėmis. Kiek pakumpusi ir svorio priaugusi Kristen atrodė paprastai, akis slėpė tamsintais akiniais, plaukus buvo surišusi į laisvą kuoduką. Ar tai ta pati žavuolė aktorė, dėl kurios kadaise kvaišo tokie aktoriai kaip Tobey Maguire, Jake Gyllenhaalas ar Adamas Brody?

Žinoma, Kristen nebe dvidešimtmetė, jog galėtų pasigirti spindinčia oda bei itin lieknomis kūno linijomis, o internautai žiauroki ir, kaip visuomet, negailintys kritikos už nieką. Kristen iš tiesų atrodo pasikeitusi, tačiau ar dėl to būtina ją smerkti?

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Vida Press

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Vida Press

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Vida Press

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis