Festivalyje „Betsafe Radistai Village‘17“ laukia pašėlusiai smagios pramogos (PANELĖ bus čia! Lauks smagios veiklos ir dovanos)

Likus vos dviem dienoms iki didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“ pradžios dalyviai supažindinami su pašėlusiomis pramogomis, kuriomis nevaržomai galės mėgautis Obuolių saloje. Priešpaskutinį liepos savaitgalį Obuolių salą drebinsiančiame festivalyje ne tik gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät, bet ir vyks aibė įvairių pramogų, sporto rungčių ir nutrūktgalviškų užsiėmimų.

Be to, festivalyje lankysis ir PANELĖS komanda, kuri bus paruošusi daugybę prizų - siurprizų. Ieškok PANELĖS palapinės, suk laimės ratą ir galėsi laimėti net iš 500 puikių prizų! Skubėk instaliuotis PANELĖS programėlę (apps`ą), mat šansai laimėti ką nors išauga penkiagubai! Lauksime tavęs Radistų festivalyje, pramogų zonoje jau nuo šio penktadienio!

Akimirkos iš Radistų festivalio 2016 m.:

„Pasirūpinome ne tik muzika, bet ir pramogomis, todėl jau šį savaitgalį visus festivalio dalyviai mėgausis stogą raunančioms pramogomis ir linksmybėmis. Nuoširdžiai kviečiu visus ir visas atkyviai dalyvauti. Bus linkma, kaip niekada“, – sako Jonas Nainys.
„Visas specialiai paruoštas pramogas išbandėme patys, todėl galiu drąsiai pareikšti – bus labai smagu“, – Jonui pritarė Rolandas Mackevičius.

Nuo pat festivalio atidarymo šį penktadienį dalyviai bus kviečiami į įvairias sporto varžybas, pašėlusias pramogas vandenyje ir krante. Specialioje „GameOn“ zonoje bus galima išmėginti virtualios realybės akinius, žaisti virtualaus futbolo ar krepšinio turnyruose ir išmėginti jėgas su pačiais Radistais bei kitomis festivalio žvaigždėmis.

Filmų mėgėjų lauks speciali Kino po atviru dangumi zona. Žiūrovai galės patogiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir žiūrėti specialiai festivaliui atrinktus kino filmus. Adrenalino mėgėjų laukia Dronų lenktynės. Specialiai įrengtoje trąsoje bus galima išmokti valdyti dronus ir dalyvauti lenktynėse, kurių rezultatus, didžiausią pasiektą greitį ir kitus duomenis bus galima stebėti ekrane.

Panelės zonoje dailiosios lyties atstovėms bus įrengtos palapinės, stendai, vyks grožio ir makiažo pamokos. Čia pat įrengtame Laimės rate bus galima išsukti net 500 puikių prizų. Taip pat vyks abejingų nepaliksianti nuotaikinga fotosesija, bus galima pasidaryti vienkartines tatuiruotes. Susitikti su savo kūrybos gerbėjais į festivalį atvyks socialinių tinklų „šekspyrais“ vadinami jaunieji poetai Mantvydas Leknickas, Justinas Kisieliauskas ir Martynas Lukošiūnas, kurie skaitys eiles, dovanos savo knygas.

Ieškantys azartškų pramogų galės savo jėgas išmėginti sportinio pokerio turyne. Taip pat vyks tradiciniai 4x4 paplūdimio tinklinio ir futbolo turnyrai, kurių nugalėtojai bus apdovanoti Radistų prizais. Festivalyje taip pat bus pastatytas specialiai pagamintas fuliardo stalas, ant kurio stovintys žaidėjai kojomis žais biliardą. Vikriausi mėgins nugalėti savo kelyje viską šluojantį šlavėją Fūgą ir kovos „Beer-Pong“ varžybose. Besimėgaujančių vandens pramogomis lauks pamėgtasis tramplynas ir čiuožykla.

Šiemet pirmą kartą veiks Šiukšlių sistema: Festivalio dalyviams bus dalinami specialūs šiukšlių mašai, į kuriuos bus kviečiama rinkti šiukšles. Visi, kurie į utilizavimo centrą pristatys pilną maišą, gaus festivalio taškus ir įvairius prizus. Prognozuojama, kad daugiausiai dėmesio ir gerų emocijų sukels visuotinis Vandens karas, kurio metu planuojama susprogdinti per 1000 vandens pilnų balionų.

Šį savaitgalį Obuolių saloje vyksiantis festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“ žiūrovams dovanos daugiau nei 50-ties atlikėjų pasirodymus. Trijose scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų laukia begalė pramogų ir žaidimų.

„Betsafe Radistai Village‘17“ festivalį kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis