„Amerikietiškos siaubo istorijos“ žvaigždūnas realybėje - oho, koks... (FOTO)

Įprastai serialuose ar kino juostuose vaidinantys aktoriai realybėje skiriasi it naktis nuo dienos. Realiame pasaulyje iš serijinių žudikų virstama raumeningais merginų numylėtiniais, o iš džentelmenų, vilkinčių smogingą - paprastumą dievinančiais vaikinais su beisbolo kepuraitėmis.

Jaunimo dievinamo serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ vienas pagrindinių herojų, aktorius Evanas Petersas tik seriale yra nuodėmingas cirko artistas ar ilgapirštis žudikas. Realiame gyvenime jis toks hot, jog jam atsispirti negalėtų net pasaulinio lygio žvaigždės. Talentingasis aktorius be galo stilingas, todėl dalyvaudamas pramogų pasaulio vakarėliuose visuomet keri elegancija bei rafinuotumu. O tas gilus, tamsus žvilgsnis... Gerai, gana, baigiame svajoti, mat naktį ramiai nemiegosime.

Evan Peters
Evan Peters
Vida Press

Evan Peters
Evan Peters
Vida Press

Evanas - tikrų tikriausias savo srities profesionalas, sukūręs daugybę vaidmenų ne tik daugiasezoniniame seriale, bet ir tokiose garsiose juostose kaip Iksmenai: Praėjusios ateities dienos, Lozoriaus efektas ar Nakties sodai. Tiesa, ne pagrindinius, tačiau aktoriaus talentas didžiųjų kino kompanijų vadovams puikiai žinomas, tad tik laiko klausimas, kuomet Evanui bus skirtas rimtas pagrindinio herojaus vaidmuo garsiame filme.

Beje, realiame gyvenime jis visai ne šiurpą keliantis žudikas ar prievartautojas. Evanas jau kurį laiką susitikinėja ir teigia labai mylintis kitą garsią aktorę, Emmą Roberts, su kuria, kaip kalba artimi šaltiniai, net ketina kurti šeimą. Pripažinkime - neįtikėtina, jog tokio žavesio vaikinas ilgai bus vienišas. Ak, kaip mums patinka tokie kardinalūs scenos ir realaus gyvenimo išvaizdos pokyčiai!

omg 🔥

A post shared by Evan Peters (@evan_peters) on Jul 5, 2016 at 11:48pm PDT

⚫️⚪️

A post shared by Evan Peters (@evan_peters) on Jul 5, 2016 at 9:34am PDT

😍🙌🏼

A post shared by Evan Peters (@evan_peters) on Jun 22, 2016 at 5:55am PDT

wow

A post shared by Evan Peters (@evan_peters) on May 3, 2016 at 8:11am PDT

Damn babe #evanpeters #photoshoot

A post shared by Evan Peters (@evan_peters) on May 2, 2017 at 6:06am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis