Kraupi tiesa: iš Gigi Hadid liko tik kauleliai ir oda (FOTO)

Vieną daugiausiai uždirbančių pasaulio modelių Gigi Hadid myli visi - tiek artimieji, tiek gerbėjai, tiek mados pasaulio atstovai, tiek žymiausi dizaineriai. Pramogų industrijai dažniausiai nebūdingu nuoširdumu išsiskirianti Gigi traukte traukia aplinkinius.

Gigi mylime bei palaikome ir mes, tačiau lygiai taip pat nuogąstaujame dėl modelio sveikatos, kuri šiuo metu nėra pati geriausia. Prieš keletą mėnesių Gigi prisipažinus apie sveikatos sutrikimus daugelis manė, jog merginai bus paskirtas profesionalus gydymas, kuris lems geresnę sveikatos būklę. Deja... Gigi, vakar užfiksuota Niujorke, atrodė prasčiau nei kada nors anksčiau.

Siaurutes sportines kelnes bei džemperį su dekoruotu kapišonu aktyviai dienai mieste pasirinkusi mergina atrodė tokia liekna, jog stipriau papūtęs vėjas, regis, būtų pakėlęs ją į orą. Kraupu žiūrėti, jog Gigi pilvuko... beveik nėra, o klubo kaulai taip išsiryškina, jog pažvelgus į apatinę Gigi kūno dalį pirmiausiai akys užfiksuoja būtent juos.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Keletą pastarųjų mėnesių Gigi viešumoje pasirodydavo su laisvais drabužiais, ko gero, siekdama maskuoti neįtikėtiną lieknumą, tačiau šį kartą visas pasaulis pamatė, jog žymusis modelis vis dar susiduria su sveikatos bėdomis. Anot Gigi, šiuo metu ji paprasčiausiai nejaučia alkio, todėl net gardžiausia pica ar burgeris jai nekelia malonumo.

Tiesa, prie tokio neįtikėtino liesumo prisidėjo ir skyrybos su ilgamečiu mylimuoju atlikėju Zaynu Maliku, kurios pareikalavo skaudžių vidinių išgyvenimų. Kaip žinia, svorio pokyčiai neretai siejami su psichologine būsena, tad visko gali būti, jog Gigi apetito stinga dėl prislėgtos būsenos.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Labai lauksime momento, kai Gigi nebepanašės į pagaliuką ir pagaliau susigrąžins sveikas bei moteriškas formas. Ar tai įvyks tuomet, kai Gigi vėl įsimylės ir pajus gyvenimo skonį? Tikėkimės, juk meilė daro stebuklus!

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis