5 patarimai vykstantiems į festivalį „Granatos Live 2017“

Iki muzikos festivalio „Granatos Live“, kuriame šiemet laukiama apie 17 000 žmonių, likus kelioms dienoms jo organizatoriai dalinasi patarimais visiems atvykstantiems. Rugpjūčio 3-–6 d. Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje, kuriame šiemet pasirodys šešios dešimtys užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei grupių, laukiamos ir šeimos su vaikais – įėjimas vaikams iki 10 metų į festivalį nemokamas.

Ketvirtadienis. Nekantriausieji į Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje rengiamą festivalį galės patekti jau rugpjūčio 3 d. Festivalio vartai visiems, turintiems 3 dienų „Granatos Live“ bilietą ir skubantiems išsirinkti geriausią vietą viename iš 4 palapinių miestelių, atsivers 18 val. Tradiciškai, ketvirtadienio „Pre-party“ programoje – pasirodymai „NESCAFÉ“ ir DJ scenose.

Miegas. Planuojantiems ne tik pasistatyti palapines, bet ir numigti, „Granatos Live“ organizatoriai primena – rinkitės vieną iš atokesnių palapinių miestelių. Pagrindinis palapinių miestelis, kaip ir anksčiau, bus veiksmo centre ir ramybės jame nerasite – čia pat maitinimo ir pramogų zonos bei keturios „Granatos Live“ scenos, o muzika netils iki 6 val. ryto. Beje, tiems kas iš anksto neplanavę nakvoti festivalyje po linksmybių užsimanys prigulti, „Granatos Live“ turi puikią žinią – „Toi Camp“ palapinių miestelyje jų lauks jau pastatytos palapinės, kuriose bus galima išsimiegoti.

Festivalio akimirkos
Festivalio akimirkos
Gytis Vidžiūnas

Transportas. Susiruošusieji praleisti savaitgalį festivalyje, „Granatos Live“ teritoriją galės pasiekti ne tik automobiliu. Vilniečiai, kauniečiai ir klaipėdiečiai gali rinktis specialius „Bus2Event“ autobusus, atgabensiančius juos tiesiai į festivalį. Svarstantiems ar verta važiuoti traukiniu, dvejoti nereikėtų – pateikus „Granatos Live“ bilietą kelionė „Lietuvos geležinkelių“ maršrutu iki Pravieniškių geležinkelio stoties kainuos perpus pigiau. O nuo čia iki festivalio rugpjūčio 4 ir 6 dienomis kursuos specialus autobusiukas. Autobusas lauks ir tų, kurie atvyks į „Granatas Live“ savo transportu – palikę automobilį stovėjimo aikštelėje, esančioje greta festivalio teritorijos, pagrindinį palapinių miestelį galės pasiekti nemokamu autobusu. Jei ir to negana, galima pasinaudoti „Smart Taxi“ pasiūlymu ir į „Granatas Live“ tiesiai iš namų atvykti už specialią kainą.

Maistas. Pasirūpinti išalkusiais ir ištroškusiais festivalyje „Granatos Live“ bus pasiruošę kelios dešimtys barų ir kavinių, tad apsikrauti maisto daviniu trims paroms visai nebūtina. Nuo populiariųjų „Meat Lovers“ ar „Boom Burgers“, krosnyje keptos picos, grilio patiekalų iki azijietiškos ir graikiškos virtuvės ar blynų pusryčiams – tuščiais skrandžiais neliks net išrankiausieji. Atsigaivinti nuo karščio padės „Pols“ ledai, o kovoje su snauduliu pagelbės „Caffein“, „Vero Cafe“ ir „NESCAFÉ“ baristos.

Saugumas. Griežtą „ne“ festivalio „Granatos Live“ organizatoriai taria bet kokioms narkotinėms ir psichotropinėms medžiagoms, ginklams, atvirai ugniai teritorijoje, stipriesiems alkoholiniams gėrimams ir agresyviai nusiteikusiems asmenims – visa tai liks už festivalio vartų. Dalyvių saugumas – prioritetas, tad organizatoriai rekomenduoja – į festivalį su savimi pasiimkite tik būtiniausius daiktus ir pozityvų nusiteikimą.

Pilną penktą kartą vykstančio festivalio „Granatos Live“ programą ir taisykles galima rasti www.granatos.lt. Bilietus platina BILIETAI LT.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis