Genai ar valgymo sutrikimas? Cindy Crawford gražuolė dukra pavojingai liekna (FOTO)

Supermodelio Cindy Crawford dukra, penkiolikmetis modelis Kaia Gerber viena labiausiai žiniasklaidoje aptariamų jaunųjų manekenių. Daugelis pliekia Cindy dėl pernelyg atsipalaidavusio požiūrio į jaunėlės Kaios gyvenimo būdą.

Paauglė viešuose renginiuose dažnai pasirodo su itin atvirais drabužių deriniais, taip pat nevengia viešinti pikantiškus kadrus Instagram tinkle. Šį kartą į žiniasklaidos akiratį Kaia pakliuvo dėl paparacių užfiksuotų nuotraukų, kuriose matyti itin lieknos Kaios kūno formos. Trumpučius šortukus ir pieno baltumo palaidinę vakarui mieste pasirinkusi Kaia atrodo tokia liekna, jog papūtus stipresniam vėjui, regis, perlūžtų.

Žinoma, Kaia dar tik penkiolika metų, tad natūralu, jog moteriškumas išryškėš bėgant metams, visgi žinant kokia negailestinga kūno formų atžvilgiu yra modeliu industrija, tokia jaunojo modelio išvaizda nedžiugina. Kažin, ar Kaia geba sukontroliuoti maisto kiekius ir tinkamu metu pavalgyti, mat merginos dienotvarkė be galo užimta.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kita vertus, ir Kaios mama Cindy ankstyvoje jaunystėje buvo itin liekna, tad galbūt nederėtų kelti skandalo - genetika lėmė, jog penkiolikmetė yra liekna. Kaip bebūtų, sočiau pavalgyti ir atsikratyti ligotos mergaičiukės įvaizdžio Kaiai būtų neprošal. Baiminamės, jog dar viena garsi mergina gali įklimpti į valgymo sutrikimų liūną, kuris, kaip rodo daugybę pavyzdžių, gali būti pražūtingas...

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis