Natas: “Mane labiausiai “knisa” formatas ir neformatas!”

Tai buvo meilės istorija. Prasidėjusi stebint stiklinei kameros akiai – muzikiniame realybės šou „Dangus“. Viktorija ir Natas buvo laikomi viena gražiausių ekrano porų, kol beveik prieš mėnesį viskas nutrūko. Spaudoje iškart pasipylė įvairiausi vertinimai, dažnai palaikantys vieną ar kitą pusę.

Per asmeninio gyvenimo smulkmenų medžiojimą buvo pamiršta, kad Natas subūrė naują grupę ir birželio 7 dieną ketina išleisti debiutinį albumą...Šiame interviu nepainiosime intymios meilės istorijos, palikime tai už kadro. Vietoj to siūlome atvirą ir nuoširdų pokalbį su Natu apie mokyklos laikus, muziką ir kaip visada – nelabai švarų Lietuvos pop pasaulį...

Ar manai, kad būtum taip išgarsėjęs jeigu ne „Dangus“?

Manau, kad tikrai ne, todėl dar kartą ačiū!

Koks buvai mokykloje?

Aš mokykloje buvau “kietas vyrukas”, buvau diskžokėjus. Dažnai neklausydavau mokytojų, bet jie vis tiek mane mylėjo.

Koks mokytojas paliko didžiausią įspūdį?

Man didžiausią įspūdį paliko informatikos mokytojas, nes jis buvo, yra ir bus genijus.

Ką mokaisi dabar? Ar patinka?Šiais metais mokiausi kartu su V.Baumila (iš pirmojo „Dangaus“,- red.past.) ir Justu, Soliariu ir Skirmante („Dangus 2“ dalyviai,- red.past.) pramoginį scenos meną. Buvo tikrai faina mokytis, bet pasirinkau televiziją.

Ką davė ir ką atėmė realybės šou?

Realybės šou davė labai daug, net negaliu visko išvardinti. Atėmė nuobodų gyvenimą, kuo žiauriai džiaugiuosi.

Kodėl „Natas“ yra ne atlikėjas, o grupės pavadinimas?

Anksčiau dainuodavau gyvai, bet vis tiek tekdavo naudoti dalinę fonogramą. Galiausiai tai “užkniso”, o ir prieš gyvai grojančius muzikantus degdavau iš gėdos...Todėl subūriau gerų atlikėjų grupę ir tuo labai džiaugiuosi.

Papasakok apie naująjį albumą...

Jis bus sudarytas iš senų dainų, kurios taip ir neišvydo dienos šviesos, bet susilaukė gero žodžio, todėl albumas tikriausiai bus pavadintas "Stalčiaus Dainos", jei tik neprisikabins kalbininkai (juokiasi). Tiesa, albume bus kelios jau gerai žinomos dainos, tokios kaip "Pirma valanda 25min." bei "Jūros liga".

G.Zdebskis teigė, kad muzika yra verslas ir jei nori sėkmės, reikia pateikti tokį produktą, kurio nori visuomenė. Sutinki?

Manau, kad nebūtinai. Kalbant apie poną G.Zdebskį… Tokie vadybininkai kaip jis formuoja nuomonę ir neleidžia patiems klausytojams pasirinkt, ką klausyti. Dar sklando gandai, kad per Lietuvos radijo stotis vis dažniau grojamos tos dainos, kurias kuria patys laidų redaktoriai, arba duodama pinigų suma, kad daina būtų grojama, todėl daugelio muzikantų dainų nepriimamos pasiteisinant, kad tai esą “neformatas”.Gal tai ir yra priežastis, dėl kurios Lietuvos muzika labai atsilieka nuo kaimyniniu šalių.

Kas tave labiausiai “knisa” Lietuvoje?

Tikriausiai du žodžiai : “Formatas” ir “Neformatas”.

Sklinda kalbos, kad dalyvausi „Gatvės Muzikos Dienoje“. Galbūt pateiksi kokį nors siurprizą, koks turėtų būti pasirodymas?Šito kol kas neatskleisiu, tik galiu išduot, kad būsiu Didžiojoje gatvėje

Ar laikai save muzikantu profesionalu?

Muzikantu profesionalu tikrai ne, bet šoumenas esu neblogas...

Ko ėjai į „Eurovizijos“ atranką?Ėjau, nes daina tikrai buvo gera ir neslėpsiu - tikėjausi aukštesnio įvertinimo.

Koks buvo paskutinis dalykas, kurį pamatęs nusišypsojai?

Kai gitaristas “beveik blaivus” atėjo į repeticiją, juokiausi iki ašarų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis