Geriau nei YVA. Tiesiog Doda (+NUOTRAUKŲ ALBUMAS)

YVA ir „69 Danguje“ grupių galima rasti kiekvienoje šalyje. Aš apie tas, kurių išvaizda ir drabužiai primena bordelių darbuotojas ir kurios atlieka „prasmingo“ turinio dainas (daugiausia apie paukštelius, gėlytes bei trumpus sijonėlius). Kone dainuojamoji poezija? Ar ne?

Dainuojantis vaisius

Kviečiu pažvelgti į brolių lenkų pop muzikos šviesulius. Neseniai, beviešint Poznanėje, pavyko sužinoti, kad šiuo metu ten yra 2 konkuruojančios pop gwiazdos.

Pirmą kartą išgirdęs jų pseudonimus, juokiausi, tačiau vėliau pagalvojau, kad ir lietuvaičių grupių pavadinimai ne ką prasmingesni.

Taigi, mergaitės ir berniukai, jūsų teismui pristatome lenkų šokių muzikos garsenybę bei aktorę Mandaryną ir jos varžovę – realybės šou „Bar“ dalyvę, grupės „Virgin“ vokalistę Dodą Elektrodą.

Mandaryna, kurios tikrasis vardas ir pavardė Marta Wiśniewska, karjerą didžiojoje scenoje pradėjo prieš ketverius metus. Ji suvaidino muilo operoje. Vėliau mergina nusprendė dainuoti. Atliko angliškas dainas, publika ją pamilo, kol vieną 2005 m. dieną jos įvaizdžiui iškilo grėsmė.„Ji dainuodavo tikrai gerai, dainos gal ir nebūdavo super originalios, tačiau vokaliniai duomenys visus žavėjo,“- trumpai papasakoja paauglė Heacynta.„Kuomet koncerte atėjo Mandarynos eilė, galvojau, kad tuoj tuoj ji pavarys, padainuos kaip visad galingai, bet...“ – Heacynta nusišypsojusi pasakoja kas atsitiko.

Pasirodo, Mandarynai gyvai dainuoti sekėsi švelniai tariant nekaip. Iki tol žiūrovus žavėjęs įspūdingas balsas, pasirodė buvęs „šiek tiek“ pagrąžintas kompiuterine technika.

„Mandarynos“ šou

Tačiau bėda po vieną nevaikšto. Greitai visa spauda, ypač geltonoji, pradėjo aptarinėti Mandarynos skyrybas su garsios grupės „Ich troje“ (ši grupė atstovavo Lenkiją praėjusių metų Eurovizijos dainų konkurse) vokalistu Michał Wiśniewski.

Ot fruktas ta Mandaryna, po visų ją sukrėtusių skandalų nepalūžo ir nusprendė “reabilituotis” klausytojų akyse.

Sudalyvavo garsiame Sopoto festivalyje ir “nusišvilpusi” į apkalbas, pradėjo kepti albumus. Žodžio kurti šiuo atveju nesinori vartoti.

Albumo “hitų” tekstus, jos batų dydį, mėgstamiausių patiekalų meniu galima susirasti personaliniame žvaigždės interneto puslapyje.

Apsilankę jos gerbėjų sukurtuose portaluose, jūs sužinosite apie tokias „aktualias” kaip Mandarynos šokį gėjų klube arba detales iš jos skyrybų proceso. Kas dar ten įdomaus? Nuotraukos.

Nors dainų tekstai, orientuoti į pradinių klasių vaikučius arba suvaikėjusius jų senelius, foto gana pikantiškos.„Nuotraukose ji tikra ku**a, realybėje manau irgi,“ – dainininkę įvertino vienas pažįstamas lenkas. Iš ties, nežinodamas, kas ji tokia, galėtum pagalvoti, pakliuvęs į pornografijos saitą.

Intelektualioji konkurentė“Kto lepszy, Doda, czy Marta?” (“Kas geresnė, Doda ar Marta?”) – pamačiau klausimą viename minėtų saitų. “Obydwie są super!” ( “Abi super!”).

Taigi, Doda Elektroda… Toks pseudonimas gimė sutrumpinus atlikėjos vardą Dorota. Kodėl dar Elektroda ? Apie ką jūs čia? Taigi taip labiau lyyygis!

Nesinori kartotis, tad plačiai nekalbėsime apie panašią merginų sceninę aprangą ir tinklalapius. Taigi skirtumai.

Doda kaip ir dera tikrai katalikei, nešioja didelį, didesnį net už didelius jos p*pus - labai didelį kryžių. Štai prieš dvejus metus ji nusifotogtafavo „Playboy“ Ievos kostiumu.

Bulvariniuose skaitaluose dažnai pasirodo nuotraukos kaip dainininkė laižo gitarą, kieno nors lūpas ar dar ką nors. Dabar Doda žada skirtis su savo vyru, garsiu vartininku Radosławu Majdanu. Ši porelė spaudos jau senokai yra pakrikštyta „lenkiškais Beckhamais“.

Tik nepagalvokite, kad Doda tėra eilinė blondinė su atitinkamu proto trūkumu ir panašiais nesklandumais. Neseniai paaiškėjo, kad šios estrados liūtės IQ – net 156.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis