Michaelo Jacksono dukrelei Paris Jackson makiažas nereikalingas: atsiskleidžia nuostabus grožis (FOTO)

Neįprastu gyvenimo būdu išgarsėjusi pop karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson žino, koks yra stipriausias jos išvaizdos koziris. Ne, tai ne didelė krūtinė ar riestas užpakaliukas.

Tai natūralus Paris grožis ir šilkinė oda. Paris nėra ta, kuri vengia pasirodyti be makiažo. Priešingai, ji noriai dalinasi selfiais Instagram tinkle, kurioje ant jos veido odos nėra nė lašelio kosmetikos. Paris turi nuostabiais mėlynas akis, kurios iš karto atkreipia dėmesį į jaunąją žvaigždutę, tad jai nereikia ryškinti bruožų. Be to, mergina gali pasigirti aksomine oda, kurios nekamuoja spuogeliai, tad Paris nemato tikslo maskuoti odą kosmetikos priemonėmis.

Be to, Los Andžele gyvenanti įžymybė šiuo metu labiau atsidavusi jogai, sveikam gyvenimo būdui ir trokšta atrasti save meditacijos dėka, tad aukštakulniai, puošmenos bei ryškus makiažas ne jai. Paris natūralumo šalininkė, kuri dievina gamtą, gyvūnus ir organišką maistą, yra kovotoja už žmogaus bei gyvūnų teises. Ji skiriasi nuo kitų auksinio jaunimo atstovų, kurie garbina prabangą, prašmatnius automobilius ir brangių dizainerių drabužius. Kaip žinia, Paris neskursta ir nesiskundžia finansine padėtimi, tačiau materialiniai dalykai nėra jos prioritetas.

Šauni mergina, kuri nesivaiko madų, nesiekia būti graži bet kokia kaina ir yra tikrai unikali, lyginant su kitomis Holivudo gražuolėmis!

sage 🦋

A post shared by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on Jul 25, 2017 at 12:32pm PDT

rep

A post shared by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on Jul 20, 2017 at 3:04pm PDT

embrace da curliez 🐙

A post shared by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on Jun 30, 2017 at 4:05pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis