Dėl įžymybės išmoko ispaniškai

Tačiau dabar mergina tvirtai tiki, jog galima pasiekti ir neįsivaizduojamų dalykų - svarbu tik to iš tiesų labai trokšti.

Maža to, siekis sužinoti apie savo dievaitę kuo daugiau, merginą paskatino netgi išmokti ispanų kalbą.

Aukodavo pietus

Sandra meksikiečių aktorę G.Spanik įsidėmėjo prieš šešerius metus, išvydusi serialą, kuriame moteris vaidino.

Klaipėdietei patiko, kad G.Spanik ekrane atrodė įtikinamai, meistriškai atliko dviejų skirtingų žmonių vaidmenis. Mergaitė ėmė domėtis serialų žvaigždės gyvenimu.

Sandra prisipažino, jog kol neturėjo interneto namuose, tėvelių duodamus pinigus pietums išleisdavo interneto svetainėse, kur ieškodavo informacijos apie savo dievaitę, žiūrėdavo nuotraukas, naršydavo po internetinius puslapius, susijusius su G.Spanik.

Viename iš aktorės gerbėjų tinklalapių tarpusavyje bendraudavo žmonės iš visų pasaulio kampelių, tačiau dažniausia buvo susirašinėjama ispanų kalba.

Tuomet Sandra nusprendė išmokti šios kalbos, kad galėtų susišnekėti su kitais gerbėjais. Klaipėdietei mokytis padėjo vilnietė Marija, su kuria ji taip pat susipažino šiame aktorės gerbėjų tinklalapyje.„Žiūrėdavau internete į kokį nors straipsnį apie G.Spanik ir begales kartų jį skaitydavau, kol suprasdavau, apie ką rašoma“, - prisiminė Sandra.

Buvo išrinktosios

Vieną dieną Sandra sužinojo džiugią naujieną, jog G.Spanik atvyksta į Lietuvą.

Marija su Sandra kreipėsi į aktorės vadybininką, ir šis pakvietė merginas į susitikimą.

Sandra juokdamasi prisiminė, kad jos atvyko į oro uostą dviem valandomis anksčiau, kad nepražiopsotų aktorės.

G.Spanik mielai bendravo su savo gerbėjomis, apsidžiaugė jų dovana - pliušiniu meškinu. Mergaitės netgi buvo pakviestos į aktorės spaudos konferenciją.„Atėjome tokios mažės į viešbutį ir sakome, kad mes pas G.Spanik, o viešbučio darbuotojas pažiūrėjo į mus ir turbūt pagalvojo, kad mes pakvaišusios, nes į spaudos konferenciją ėjo tik išskirtiniai asmenys“, - prisiminė Sandra.

Sužavėjo paprastumu

Drąsi mergaitė G.Spanik netgi uždavė klausimą ispanų kalba. Paprašyta apibūdinti save trimis žodžiais, aktorė atsakė: „Griežta griežta griežta“.

Po spaudos konferencijos visi galėjo nusifotografuoti su serialų aktore. „Visi puolė prie jos, o ji pasakė: „Sandra ir Marija, ateikite čia“, - šypsojosi Sandra.

Kitą dieną mergaitės turėjo galimybę susitikti su G.Spanik ir jos vadybininkais realybės šou „Baras“. Vienas stalelis buvo užsakytas aktorei ir jos grupei, o šalia įsitaisė Sandra ir jos draugė.„Buvo įsimintinas vakaras, nes tuomet vis galėjome pasišnekučiuoti su aktore ir jos vadybininkais. Man patiko, kad ji labai paprasta ir prieš ją nesijautėme nejaukiai“, - aiškino Sandra.Šiuo metu Sandra nebegali savo dievaite domėtis taip aktyviai, kaip norėtų, nes slegia abitūros egzaminų rūpesčiai.

Mergina prisipažino, jog planuoja studijuoti Anglijoje. Tačiau ji teigė nemananti, kad išvykimas iš Lietuvos galėtų pakenkti bendravimui su mylima aktore.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis