Gyvenimas pagal horoskopą

Dabar tai žvėriškai populiaru. Dieną pradėti ne malda, o horoskopų skaitymu. Tiki, netiki, tačiau visada perskaitai. Vieni numoja ranka ir atsainiai sako, kad tai paistalai,o kiti kiekviename gyvenimo žingsnyje pasikliauja žvaigždžių pranašyste.

Astrologija – Rytų religijaAstrologija buvo Rytų religija: žmonės tikėjo dangaus kūnais Mesopotamijoje, šiandieniniame Irake. Babilonijos bei Asirijos šventikai spėdavo iš žvaigždžių ir žmonių ir šalies ateitį. Pasak vytautus.com, graikai pirmieji panaudojo dabar bene populiariausią gimimo horoskopą. Europą horoskopai pasiekė tik viduramžiais, pirmiausia į juos žiūrėta skeptiškai, tačiau sulaukęs didelio popiežių pritarimo, ateities spėjimas greitai paplito ir įsitvirtino.Visa žmonija tik 12 tipųAstrologai skirsto dangų į 12 sričių, pro kurias dieną prasisuka Saulė ir planetos. Šiuos 12 žvaigždynų jungia maždaug 150 žvaigždžių. Kiekvienas iš tų žvaigždynų atitinka skirtingą žmogaus tipą, parodo jo charakterį, privalumus, trūkumus ir kitas būdo ypatybes.Manoma, kad liūtai turėtų būti aršūs, karšto temperamento žmonės, o žuvys ramios, tylios ir nekonfliktišos asmenybės.Ne visur žvaigždynai vadinami tais pačiais pavadinimais: mūsiškis Avinas eiptiečiams yra Katinas, o kinams – Šuo, mūsų Vandenis – Žiurkė, Mergelė – Gyvatė ir pan. Šis faktas verčia abejoti zodiakais, juk mergelė ir gyvatė įkūnija tikrai skirtingas savybes, o pasirodo astrologai jas priskiria vienam žmonių tipui.Viskas, ką norėjai sužinoti apie horoskopus iš astrologės lūpų.DELFI Gatvė: Kiek laiko trunka sudaryti rytdienos horoskopą dvylikai zodiako ženklų?

Tai trunka apie 2,5 -3h, tačiau dienos horoskopus galima pavadinti savotiška pramoga. Drąsiai galiu sakyti, kad jeigu po horoskopu nėra nurodyto autoriaus, jį galite mesti į šiukšlių dėžę… Aš pati juos pasiskaitau tik šiaip, visiškai nekreipadama dėmesio, spontaniškai, nes jie yra labai apbstraktūs, visai kas kita yra asmeninis horoskopas, - kalbėjo astrologė Vaiva Budraitytė, visiem daugiau žinoma, kaip astrologė Vaiva.

DELFI Gatvė: Kiek laiko trunka sudaryti asmeninį horoskopą?„Asmeninio horoskopo sudarymo trukmė yra tokia pati, tačiau aš visas tas 3 valandas bendrauju su žmogumi akis į akį. Asmeninių horoskopų yra du tipai: soliarinis (metams) ir notalinis (viso gyvenimo).Kad sudaryčiau asmeninį horoskopą man reikia tik žmogaus gyvenimo datos: metų, mėnesio, dienos ir minutės. Jei nutinka taip, kad žmogus nežino tikslaus savo gimimo laiko, aš nesunkiai galiu jį atkurti. Sužinojusi, kada įvyko svarbiausi žmogaus gyvenimo įvykiai, kaip vestuvės, nekaltybės praradimas, skyrybos, mirtys, aš galiu sužinoti tikslų jo gimimo laiką,“ - pasakojo astrologė.

DELFI Gatvė: Kokius mokslus esate baigusi, ir kiek metų dirbate astrologe?„Baigiau „Globus“ mokyklą, tačiau toli gražu ne ten įgijau visą patirtį, didžiulis susidomėjimas, savamoksliškumas, knygų skaitymas suteikė man visą tai, ką dabar turiu.

Tikrai ne kiekvienas galėtų tapti astrologu, pavyzdžiui visi vaikai darželyje ar mokykloje piešia, bet ne visi tampa „davinčiais“, taip yra ir su astrologija, gali domėtis daugelis, bet tai turi būti įgimta. Šioje srityje dirbu jau 18 metų,“ – sakė Vaiva Budraitytė.

DELFI Gatvė: Kaip Jūs paaiškintumėte tai, kad tos pačios dienos astrologinę prognozę, tam pačiam zodiako ženklui, keliuose laikraščiuose randame visiškai skirtingą? Juk žvaigždės astrologoms rodo tą patį, ar ne?„Na, visų pirma grįšiu prie to, kad reikia atsižvelgti į tai, ko tas horoskopas vertas, jei po juo autoriaus pavardės nėra, galite net neskaityti.

Aš, manau, jog taip atsitinka dėl to, kad astrologai akcentuoja skirtingus dalykus, tam pačiam zodiako ženklui. Astrologai, kalba apie tai, ko reikalauja žurnalas, pavyzdžiui verslo leidiniui rašai horoskopą, susijusį su darbu, o meilės horoskopai visada turi būti susiję su širdies sfera. Skirtingos planetos rodo skirtingų sferų ateitį,“ - teigė astrologė.Jaunimas žiūri su šypsena„Netikiu, nes man tai atrodo kvaila“, “Netikiu, nes tikiu tik likimu“ arba „Netikiu, bet permetu akimis, kai neturiu ką veikti“. Jaunuoliai teigė, kad kiekvieną rytą įsijungia radiją, kad išgirstų, kaip šiandien elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Kaip bebūtų, tokių, kurie seka žvaigždžių pėdomis kas dieną, yra mažuma.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis