Sėkmės raktas – tikėjimas, jog viską gali

Viskas yra įmanoma, jei to labai nori. Svarbiausia – nereikia bijoti savo svajonių. Tokia gyvenimo filosofija vadovaujasi Laura Karvelytė. Populiariame lietuviškame seriale „Nekviesta meilė“ ji vaidino jauną dainininkę Liną, besiblaškančią tarp dviejų skirtingų vyrų – turtingo verslininko ir jauno žurnalisto.

Naujos serialo serijos filmuojamos ir netrukus pasirodys televizijos ekrane.

Apie aktorystę negalvojo

Garsių Lietuvos aktorių kolege mergina tapo atsitiktinai. „Ėjau vienur, o patekau visai kitur“, – atviravo Laura. Dvejus metus iš eilės ji bandė pakliūti į mūsų šalyje itin populiarius realybės šou, bet sėkmė taip ir nenusišypsojo.

Dainas kuriančią ir jas atliekančią merginą pastebėjo serialo prodiuseriai, tada kaip tik ieškoję aktorės. Pasiūlė Laurai išmėginti jėgas, ir štai jau daugiau kaip metus mergina filmuojasi.

Naujas darbas padėjo Laurai įgyvendinti ir kitą seniai puoselėtą svajonę – padainuoti didžiojoje scenoje. Pagal serialo scenarijų pradedančią dainininkę vaidinanti mergina dviem savaitėms pateko į žvaigždžių kalve vadinamą muzikinį realybės šou, kuriame dainavimo paslapčių mokė žinomi Lietuvos atlikėjai. Tūkstančiai žiūrovų dainuojančią Laurą galėjo pamatyti tiesioginiame televizijos eteryje.

Mokosi ne dėl diplomo

Baigusi mokyklą Laura toliau nesimokė – metus dirbo padavėja viename Kauno sporto klube. Po to pradėjo filmuotis. Studente tapo tik šiemet – nuo rugsėjo mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete.

Neiškenčiu nepaklausęs, kodėl mergina pasielgė ne taip, kaip daugelis jaunų žmonių – į universitetą stojo tik po kelerių metų pertraukos. „Mokaisi dėl diplomo?“ – provokuoju. Ir sulaukiu įdomaus atsakymo.

„Į akademiją įstojau ne dėl to, kad ją baigčiau. Noriu patobulinti dainavimo įgūdžius, įgyti tolesnei karjerai reikalingų žinių. Metų, manau, užteks. Toliau norėčiau lankyti privačias vokalo ir fortepijono pamokas. O vėliau, kaip atsarginį variantą, norėčiau įgyti dar vieną specialybę. Labai domina turizmo sritis, žaviuosi organizacine veikla“, – ateities planais dalijosi Laura.

Prodiuserio ieško pati

„O ką gi Laura veikia laisvalaikiu?“ – paklausiu ir įtempęs ausis klausau tikėdamasis, jog pokalbis pakryps apie naktinius klubus, linksmybes ir vaikinų „kabinimą“. Juk Laura – mergina iš pramogų pasaulio. Vis dėlto žurnalisto nuojauta mane apgauna.

„Mėgstu laisvalaikį leisti ramiai. Nuo mažens domėjausi dvasiniais dalykais. Laisvalaikis mane turi turtinti ir iš vidaus, ne tik iš išorės. Man geriau vakare namie kokią knygą paskaityti arba dainą parašyti. Per savo gyvenimą klube buvau gal tik penkis kartus. Ir tai, kai pasitaikydavo kokia nors proga“, – pasakojo jauna aktorė.

Mergina tikisi "prasimušti" ir muzikos srityje – išleisti savo dainų albumą. Dabar ji ieško žmogaus, kuris galėtų būti jos prodiuseriu ir imtųsi visų leidybos reikalų. Kol kas paieškos sekasi gana sunkiai, tačiau mergina nenuleidžia rankų – savo įrašus jau nusiuntė kelioms leidybinėms įrašų kompanijoms, tikėdamasi jas sudominti.

„Tikiu, kad viskas bus gerai. Tai tik laiko klausimas. Tinkamo momento dabar ir laukiu“, – Laura neslėpė entuziazmo.

Susijęs straipsnis -

  • Laura Karvelytė: „Aplinkinių dėmesys nevargina, nes to ir norėjau!“
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis