Marilyn Mansonas: stilingiausias pasaulio klounas

Kokia publika, susirenka jo koncertuose? Nustebsite, sužinoję, jog tik dalis jų yra juodgalviai oda ir lateksu apsitraukę gotai. Į jo koncertus ateina labai subtilūs žmonės, kurie nori pamatyti kokybišką šou, nori pasijusti nustebintais, šokiruotais ir įkvėptais, nes Marilyn Mansonas yra pats stilingiausias iš visų pasaulio klounų.

Pasižymi puikiomis manieromis

Marilyn Mansono vardo unikalią idėją (Marilyn Monroe – šviesiaplaukė Holivudo ikona, Amerikos sekso simbolis bei Charlesas Mansonas – Amerikos žmogžudys psichopatas nr.1) atlikėjas sugalvojo pats, toks taiklumas paaiškinamas ir tuo, jog jis studijavo žurnalistiką.

Neretai susipažinę ar pamatę atlikėjo interviu per televiziją, žmonės nustemba - agresyvios išvaizdos Marilyn Mansonas, pasižymi ypatingu intelektualumu ir puikiomis manieromis – tokiomis, kokių galėtų pavydėti visos mergaičių grupės.

Dar sykį nustebsite, jis- nevemia, nesispjaudo, nesikeikia, ir nesišlapina ant žmonių. Tai daro tik šou metu.

Pats Mansonas visų poelgiu pagrindinę idėją paaiškina kaip norą išsiskirti, nejausti gėdos būti kitokiu nei visi, kas yra labai karti problema JAV.

Vaikystėje norėjęs būti rašytoju, vėliau pradėjęs kaip žurnalistas, jis vis dar jaučiasi dirbantis šioje sferoje, mat rašydamas tekstus, bendraudamas su publika, jis savitu stiliumi išreiškia tai ką mato vykstant pasaulyje.

Garbinamas ir nekenčiamas „frykas“

Marilyn Mansono karjera prasidėjo 1989 metais, kuomet dvidešimtmetis Floridos muzikos žurnalistas Brianas Warneris nusprendė tapti roko žvaigžde ir pakeitė savo vardą į kur kas geriau skambantį pseudonimą.

Vos po metų jis susipažino su „Nine Inch Nails“ lyderiu Trentu Reznoru, kurio įtakojamas Marilyn Manson ir tapo tuo, kuo yra ir šiandien – labiausiai garbinamu ir nekenčiamu „fryku“.Nuo 1993 metų, kai pasirodė jo debiutinis albumas „Portrait of an American Family“ iki šiandienos. Kai Marilyn Mansonas išleido eilinį savo skandalingą „Eat Me, Drink Me“ mamos šiuo siaubūnu gąsdina vaikus, kurie paaugę veržiasi į jo koncertus, norėdami savo akimis įsitikinti, ar šis dėdė iš tiesų yra toks piktas ir šlykštus.

Prieš kelerius metus Marilyn Mansonas aplankė ir Lietuvą. Nors buvo būgštaujama, kad katalikų bažnyčia surengs protesto akcijas, to neįvyko, o ir koncertas sostinės „Žalgirio“ stadione praėjo gana ramiai.

Šį kartą žymiausias Amerikos „frykas“ į Lietuvą neatvyks, tačiau Taline jo garbei jau šluojamos gatvės.

Be absento – niekaip

Marilyn Mansonas ne tik dainuoja dramatiškas dainas apie pūvančia visuomenę, bet taip pat ir užsiima tapyba.

Pajutęs kūrybinį įkvėpimą jis kartais teptuką įmerkia ne į vandens stiklinę, o į absento taurę. Ir nieko čia jau nepadarysi – Merilyn Mansonas ne kartą yra prisipažinęs, jog jam būtų sunku gyventi be savo mėgstamo gėrimo.

Į Taliną besiruošiantiems jo gerbėjams pristatome keletą dalykų, kurių Marilyn Mansonas niekada nedarė, nors jam tai nuolat klijuojama.

Marilyn Mansonas neturi krūtų implantų, jis neišsioperavo šonkaulių, kad galėtu pats save patenkinti oraliniu būdu, nesilinksmino su Lindsay Lohan ar kitomis jaunutėmis Holivudo žvaigždutėmis, jis nėra impotentas - Merilyn Mansonas turi vaikų, jis negarbina šėtono.Marilyn Manson Taline:

Data: gruodžio 22 d.

Vieta: Saku Suurhallis.

Kaina: nuo 130 lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis