PANELĖS komanda „Karklės“ festivalyje: netrūks nei prizų, nei aktyvių pramogų! (FOTO)

Vasaros pabaigai PANELĖ tau yra paruošusi siurprizą! Rugpjūčio 18 d. prasidėsiančiame festivalyje Karklė 2017 Live Music Beach galėsi ne tik pasiklausyti mėgstamos muzikos, pabūti su geriausiais draugais, pasimaudyti jūroje, bet ir išbandyti smagias pramogas bei susitikti su PANELĖS komanda!

Tris dienas vyksianti muzikos bei pramogų fiesta suburs ištikimiausius muzikos mylėtojus. Pajūryje rugpjūčio 18 - 20 dieną bus galima pasiklausyti žymiųjų AronChupa, lietuviškojo muzikos perlo „Leon Somov & Jazzu“, taip pat festivalyje dalyvaus atlikėjai Mahmut Orhan, Mike Perry, islandai „Vök“, „BIX“, „Naktinės Personos“, „Lilas ir Innomine“, Radistai, Manfredas, „Weiss“, „Lemon Joy“, „Biplan“, „Žalvarinis“ ir daugelis kitų garsių Lietuvos bei užsienio atlikėjų.

Puiki muzika - ne vienintelė festivalio pramoga. PANELĖ keliauja į Karklę! Ieškok mūsų komandos Emovents pramogų zonoje, šok su PANELE Eliminatoriuje ir laimėk daugybę puikių dovanų. Nepamiršk palapinės – stogą gali palikti namuose!

Tai puiki galimybė ne tik susitikti su PANELĖS komanda, laimėti šaunius prizus, bet ir aktyviai bei nepamirštamai praleisti festivalio dienas! PANELĖS komanda pramogų zonoje tavęs laukia šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 h., tad pasiruošk nuo pat ryto trunkančioms linksmybėms. Emovents suteiks galimybę patirti įspūdžius, kurie įstrigs tiek aštresnių, tiek švelnesnių pojūčių megėjams. Emovents pripučiamų pramogų zonos lankytojų lauks klastingasis Burbuliatorius, Pašėlęs krepšinis, Įtampos zona, gigantiškas vartomas Kubas, iš kojų verčiantis Eliminatorius ir Drąsos bokštas. Nepraleisk progos pasiausti. Tai – visiškai legali vieta sugrįžti į vaikystę!

Nori akies krašteliu pažvelgti į tavęs lauksiančias aktyvias pramogas? Primename - laukiame tavęs šeštadienį ir sekmadienį Emovents pramogų zonoje nuo 11 h., tau tereikia nepamiršti geros nuotaikos bei drąsos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis