Kaip žvaigždės sveikina mylimąsias?

Parduotuvės mirgėte mirga nuo raudonų širdelių. Įsimylėjėliai pradeda planuoti siurprizus ir pirkti dovanas. Neturintys antrųjų pusių – graužti nagus. Taip, artėja Šv. Valentino diena… O kaip šią dieną švenčia mūsų žvaigždės? Gal nebanalių idėjų šventei iš jų pasisemsi ir tu.

Valentino dienos proga – širdis iš mėsos skyriaus

Grupės „Gravel“ lyderis, laidos ,,MTV Oops!“ vedėjas Tomas Sinickis iš karto įspėja, kad jis Valentino dienos nešvenčia. Jam tai „amerikonizmas“, kuris niekam nereikalingas, o sugalvotas pasipelnymui. Dainininkas teigia, kad jokių ypatingų dovanų mylimajai išvis dovanoti nereikia: „Aš ypatingai nesistengiu, juk pakanka kokių nors gėlių… Moterims gi daug nereikia…“

DELFI Gatvė: kokių siurprizų esi parengęs mylimajai?

T. Sinickis: aš pakankamai nuobodus, tai nerengiu siurprizų. Kažkada planavau pirkti tikrą širdį. Žinot, kaip būna mėsos skyriuje, turgavietėje, parduoda…

DELFI Gatvė: iš meilės, ar kaip pašaipą?

T. Sinickis: labiau pašaipą. Tačiau plano neįvykdžiau, drąsos pritrūko. Bet manau tai įmanoma. Aš visus skatinčiau tai padaryt. Gan įdomu.

DELFI Gatvė: kaip tave galėtų nustebinti mylimoji?

T. Sinickis: man patiktų, jei sustabdytų karą keliuose. Nustebinkite, jei sugebėsit. Pasistenkit visi dėl manęs ir savęs - nors vieną dieną neužmušti nieko.

Dėmesį reikia dovanoti nuolat

Daininkas Alanas Chošnau Valentino dieną praleidžia koncertuose. Tačiau dėl to visai nesikremta: Valentino diena dainininkui nereikalinga, jis jos nelaukia ir per šią šventę nesielgia kaip nors ypatingai.

DELFI Gatvė: kokia neįprasta dovana esi nustebinęs mylimąją?

A. Chošnau: aš nesveikinu mylimo žmogaus tik per Valentino dieną. Aš visą laiką stengiuosi būti dėmesingu ir nelaukiu progos, jei noriu kažką padovanoti. Valentino dienos kaip tokios man nėra. Vienintelis dalykas, kurį aš darau - rodau didžiulį dėmesį mylimam žmogui. Tai didžiausia dovana, kurią gali padovanoti kiekvienas savo išrinktajai. Dėmesys, rūpestis ir meilė svarbiausia.

Meilės laiškučiai striukės kišenėje

MTV laidų vedėjas dvynys Artūras prisimena romantiškus mokyklos laikus, kai su nekantrumu laukdavo laiškelių iš Valentino dienos pašto.

DELFI Gatvė: kokia įsimintiniausia Valentino diena?

Artūras: man buvo pati smagiausia Valentino diena kai ketvirtoje, ar penktoje klasėje gavau pirmą Valentino dienos laiškutį nuo mergaitės.

DELFI Gatvė: ar daug jų gaudavai vėliau?

Artūras: kuo toliau tuo daugiau. Kartą atėjęs į rūbinę net striukės kišenėj radau keletą laiškučių. Kvietė panos į slaptus pasimatymus, bet nedrįsau nueiti. Galvojau, gal brolis apgaudinėja… Taip galbūt ir praleidau gyvenimo šansą, gal būtų buvus mano žmona…

DELFI Gatvė: kokias Valentino dienos dovanas vertini?

Artūras: kažkada gavau tokią gražią atvirutę su nunerta širdute, labai džiaugiausi. Geriausios dovanos tos, kurias žmogus pats padaro, įdeda savo širdies. Dovanoti šokoladą ar šampaną per daug paprasta, ar ne?

MTV laidų vedėjas ir pats mėgsta dovanoti romantiškas dovanas. Valentino dienos proga merginai jis yra sukūręs eilėraštį.

DELFI Gatvė: ar yra tekę per Valentino dieną būti vienam, be antros pusės?

Arūras: yra. Tada užpuola labai didelė depresija, visi aplinkui porom, dovanoja dovanas, o tu sėdi namie nosį nukabinęs ir galvoji: ,,bliamba, koks gyvenimas!“

Kuo dažniau dovanoti gėles!

,,Biplan“ daininkas Maksas labiau mėgsta dovanoti dovanas nei gauti jas pats. Jis jaučia malonumą, kai gali nustebinti mylimą žmogų. Tačiau Valentino diena Maksui tėra formalumas. Jeigu turi mylimą žmogų šalia, kiekviena diena tampa Valentino diena.

DELFI Gatvė: kuo stebinate mylimąją?

Maksas: manau, kad moterims būtina dovanoti dovanas. Kuo dažniau dovanoji gėles, tuo geriau. Jų niekada negalima pamiršti. Vyrams tai atrodo niekis, o moterims labai svarbu. Aš žinau.

Įsimintiniausią Valentino dieną, tiksliau postvalentino dieną, Maksas praleido Italijoje. Su mylimąja aplankė meilės miestą Veroną, Veneciją. Romantiškai pastovėjo po Džiuljetos balkonu…Valentino diena spalio 13-ąją

Daininkas Linas Adomaitis, mano, kad Valentino dieną reikia švęsti visada, kai tik yra proga. Dažniausiai Linui Valentino diena - pats darbymetis. Tenka koncertuoti. Tačiau šiais metais Valentino dieną dainininkas sutiks ne koncertų salėje, o kalnuose. Bet - be mylimosios... Linas pasižadėjo: ,,kol Italijoje skrosiu baltus kalnus snieglente... mintimis siųsiu meilės laiškus“.

DELFI Gatvė: kaip netradiciškai esi atšventęs Valentino dieną?

L. Adomaitis: netradiciškiausia Valentino dienos puota galėtų būti balandžio 3, gegužės 25, spalio 13 ar bet kokią kitą metų dieną, nes rodyti dėmesį mylimam žmogui reikia kasdien, ne tik vasario 14-tąją...

Turėtų būti neblogas siurprizas, kokį šiltą vasaros rytą ištarti: ,,Brangioji, sveikinu tave su meilės diena, nes kiekviena diena su tavimi yra meilės diena“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis